Povezane vesti
Wall Street u zelenom zahvaljujući novom rastu tehnoloških kompanija
Bloomberg Adria 25.06.2024
Američke akcije trgovanje u utorak završile su uglavnom u zelenom i to zahvaljujući novom rastu tehnoloških kompanija, a najviše rastu akcija proizvođača čipova za razvoj veštačke inteligencije Nvidiji. Akcije ove kompanije oporavile su se u utorak nakon… »
Evo kakva je situacija na berzama od jutros
Kamatica 25.06.2024
Dow je napredovao za 260,88 poena, ili 0,67 odsto, zatvorivši se na 39.411,21. S&P 500 je pao 0,31 odsto na 5.447,87,dok je Nasdaq Composite pao 1,09 odsto na 17.496,82. Bio je to najgori dan od aprila za Nasdaq. Informaciona tehnologija imala je najveći… »
Prošle nedelje najvrednija kompanija sveta, a sada - padaju
B92 25.06.2024
Među najvećim dobitnicima bio je energetski sektor, zahvaljujući rastu cena nafte posednjih dana. Na Vol stritu je u ponedeljak S&P 500 indeks pao, zbog pritiska na tehnološki sektor, dok je Dow Jones porastao, zahvaljujući ponajviše rastu cena deonica u… »
Azijska tržišta: Indeksi porasli, bolje raspoloženje u Južnoj Koreji
SEEbiz 25.06.2024
ŠANGAJ - Azijsko-pacifička tržišta uglavnom su porasla u utorak, dok su ulagači preko noći rasprodali američke dionice Big Tech u korist sektora kao što su bankarstvo i energetika. Miljenica tehnologije Nvidia pala je 6,7% u ponedjeljak i bila je jedan… »
Vesti dana »

Sporazum o ratu u Gazi potpisuje se za 24 sata? Primirje koje ceo svet burno iščekuje nikad bliže
Mondo pre 1 satjoš 38 povezanih

Ćuta: Vučić neće pasti tako što ćemo jedni druge optuživati, potrebno ujedinjenje kao 5. oktobra
N1 Info pre 1 satjoš 60 povezanih

Halid Muslimović otkrio detalje poslednjeg razgovora sa Bešlićem: "Obećao mi je da..."
Telegraf pre 2 satajoš 24 povezane

"Srbija između čekića i nakovnja": Radojka Nikolić za Euronews o američkim sankcijama NIS-u
Euronews pre 3 satajoš 54 povezane