Povezane vesti

Tasta udarao pesnicama, a onda taštu krenuo da ujeda: Drama u Zagrebu, uhapšen poznati hrvatski lekar

Tasta udarao pesnicama, a onda taštu krenuo da ujeda: Drama u Zagrebu, uhapšen poznati hrvatski lekar

Kurir pre 6 dana
U domu jednog poznatog bračnog para, hrvatskih lekara, odigrale su se jezive scene nakon što je zet napao tasta i taštu. Kako navodi Jutarnji, 32-godišnji osnivač jedne poznate poliklinike i sin daleko poznatijeg bankara i menadžera prvo je šakom… »
Poznati lekar pretukao tasta i taštu! Sin bankara napravio lom: Bio sam krvav, razbijena mi je arkada

Poznati lekar pretukao tasta i taštu! Sin bankara napravio lom: Bio sam krvav, razbijena mi je arkada

Mondo pre 5 dana
Poznati zagrebački lekar prijavljen je policiji, nakon što je fizički nasrnuo na tasta, a potom i taštu, nanevši im teške povrede. Poznati zagrebački lekar prijavljen je policiji, nakon što je fizički nasrnuo na tasta, a potom i taštu, nanevši… »
Poznati lekar i sin bankara prebio tasta, pa ugrizao taštu: „Čuo sam da spominje reč sanduk“

Poznati lekar i sin bankara prebio tasta, pa ugrizao taštu: „Čuo sam da spominje reč sanduk“

Nova pre 5 dana
Lekar u Hrvatskoj, 32-godišnji osnivač jedne poznate poliklinike i sin daleko poznatijeg bankara i menadžera, prvo je šakom udario tastau lice, tačnije u nos i oko. Zatim je taštu, koja je pritekla u pomoć suprugu, ugrizao za ruku. Zbog nasilja je… »
Poznati lekar izujedao taštu i tasta: Jeziv obračun u stanu imućne porodice, potukli se zbog mrtvačkog sanduka

Poznati lekar izujedao taštu i tasta: Jeziv obračun u stanu imućne porodice, potukli se zbog mrtvačkog sanduka

Blic pre 5 dana
Protiv 32-godišnjeg poznatog lekara i sina čuvenog hrvatskog bankara podignuta je krivična prijava zbog nanošenja teških i lakih povreda. U domu jednog poznatog bračnog para lekara u Zagrebu na trenutak se činilo da će situacija izmaći kontroli… »
Poznati lekar izujedao taštu: Jeziv obračun u stanu imućne porodice, potukli se zbog mrtvačkog sanduka?

Poznati lekar izujedao taštu: Jeziv obračun u stanu imućne porodice, potukli se zbog mrtvačkog sanduka?

Telegraf pre 5 dana
Tast se umešao kada je čuo da se pominje mrtvački sanduk. U domu jednog poznatog bračnog para, hrvatskih lekara, odigrale su se jezive scene nakon što je zet napao tasta i taštu. Kako navodi Jutarnji, 32-godišnji osnivač jedne poznate poliklinike… »

Vesti dana »