Povezane vesti

MI SNAGA iz NARODA tužila Vladu Srbije! Po kom osnovu uvodite dženderske pojmove?

MI SNAGA iz NARODA tužila Vladu Srbije! Po kom osnovu uvodite dženderske pojmove?

Pravda pre 8 dana
Poslanička grupa MI SNAGA NARODA Prof. dr Branimir Nestorović juče je tužila Vladu Srbije, kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti - Law on Gender Equality. Zbog problema nastalih u primeni rečnika, gramatike i pravopisa srpskog… »
Nestorović tužio Vladu Srbije zbog "dženderskih" pojmova!

Nestorović tužio Vladu Srbije zbog "dženderskih" pojmova!

Mondo pre 8 dana
"Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" saopštila je da je tužila Vladu Srbije. "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" saopštila je da je tužila Vladu Srbije. Poslanička grupa "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović"… »
Poslanička grupa Branimira Nestorovića tužila Vladu Srbije

Poslanička grupa Branimira Nestorovića tužila Vladu Srbije

Insajder pre 8 dana
Poslanička grupa "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" saopštila je danas da je u ponedeljak tužila Vladu Srbije, kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. U saopštenju se navodi da je ta poslanička grupa 'zbog problema… »
Nestorovićeva poslanička grupa tužila Vladu Srbije zbog rodno senzitivnog jezika

Nestorovićeva poslanička grupa tužila Vladu Srbije zbog rodno senzitivnog jezika

Radio 021 pre 8 dana
Poslanička grupa "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" saopštila je da je u ponedeljak tužila Vladu Srbije, kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. U saopštenju se navodi da je ta poslanička grupa "zbog problema nastalih… »
"Mi-snaga naroda" tužila Vladu kao predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti

"Mi-snaga naroda" tužila Vladu kao predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti

NIN pre 8 dana
Poslanička grupa "Mi-snaga naroda" saopštila je da je tužila Vladu Srbije kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. Kako se navodi u saopštenju, zbog problema nastalih u primeni rečnika, gramatike, pravopisa srpskog jezika i rodno… »
„Mi snaga naroda – prof. dr Branimir Nestorović“ tužila Vladu zbog Zakona o rodnoj ravnopravnosti

„Mi snaga naroda – prof. dr Branimir Nestorović“ tužila Vladu zbog Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Danas pre 8 dana
Poslanička grupa „Mi snaga naroda – prof. dr Branimir Nestorović“ saopštila je danas da je u ponedeljak tužila Vladu Srbije, kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. U saopštenju se navodi da je ta poslanička grupa „zbog… »
„Mi snaga naroda“ tužila Vladu Srbije

„Mi snaga naroda“ tužila Vladu Srbije

N1 Info pre 8 dana
Poslanička grupa "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" saopštila je danas da je tužila Vladu Srbije, kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. U saopštenju se navodi da je ta poslanička grupa „zbog problema nastalih u… »
'Mi-snaga naroda' tužila Vladu kao predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti

'Mi-snaga naroda' tužila Vladu kao predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Novi magazin pre 8 dana
Poslanička grupa "Mi-snaga naroda" saopštila je danas da je tužila Vladu Srbije kao autora i predlagača Zakona o rodnoj ravnopravnosti. Kako se navodi u saopštenju, zbog problema nastalih u primeni rečnika, gramatike, pravopisa srpskog jezika i… »

Vesti dana »