Povezane vesti

Užas! Sin bokserske legende izvršio samoubistvo!

Užas! Sin bokserske legende izvršio samoubistvo!

Telegraf pre 6 dana
Velika tuga... Legendarni bokser Roj Džouns Džunior objavio je tužnu vest o smrti svog sina, DeAndrea, a kako se navodi, reč je o samoubistvu Džouns Džunior, koji ima 55 godina, objavio je ovu tragičnu vest na društvenim mrežama u ponedeljak. -… »
Sin (30) jednog od najvećih ikad se ubio: Bokserski šampion saopštio užasne vesti!

Sin (30) jednog od najvećih ikad se ubio: Bokserski šampion saopštio užasne vesti!

Mondo pre 5 dana
Užasne vesti dolaze iz Amerike gde je sin Roja Džojsa juniora počinio samoubistvo. Užasne vesti dolaze iz Amerike gde je sin Roja Džojsa juniora počinio samoubistvo. Tragične vesti dolaze nam iz Amerike gde je nekadašnji bokserski šampion i jedan… »
Tragedija jednog od najvećih boksera svih vremena: Sin Roja Džonsa Juniora izvršio samoubistvo, legenda objavila potresnu…

Tragedija jednog od najvećih boksera svih vremena: Sin Roja Džonsa Juniora izvršio samoubistvo, legenda objavila potresnu…

Kurir pre 5 dana
Jedan od najvećih boksera svih vremena, Roj Džons Junior, saopštio je užasnu vest o smrti sina (30). - Nažalost, moj sin Diandre je oduzeo sebi život u subotu. Zahvalan sam što mi je Bog dozvolio da dođem kući u petak uveče kako bi poslednju… »
Užasna tragedija: Sin bokserske legende izvršio samoubistvo

Užasna tragedija: Sin bokserske legende izvršio samoubistvo

Nova pre 5 dana
Bokserska legenda Roj Džouns Junior objavila je tragične vesti. Naime, njegov sin izvršio je samoubistvo. Džouns Džunior, koji ima 55 godina, objavio je ovu tragičnu vest na društvenim mrežama u ponedeljak. „Nažalost, moj sin DeAndre je u… »
Potresne reči bokserske legende posle samoubistva sina: "Bog daje život i Bog treba da ga uzme..."

Potresne reči bokserske legende posle samoubistva sina: "Bog daje život i Bog treba da ga uzme..."

Telegraf pre 5 dana
Velika tuga... Legendarni bokser Roj Džouns Džunior slomljen je bolom posle tragične smrt sina Deandrea. Naime, sportista je objavio je tužnu vest o smrti sin i istakao da je reč o samoubistvu. On se obratio javnosti potresnim rečima: - Nažalost… »

Vesti dana »