Povezane vesti

Aneli hvali Asmina duržića: Šok preokret u "Eliti": "Bolji je od Janjuša, nije me ostavio u trudnoći"

Aneli hvali Asmina duržića: Šok preokret u "Eliti": "Bolji je od Janjuša, nije me ostavio u trudnoći"

Blic pre 5 dana
Aneli Ahmić ostala je u drugom stanju sa Markom Janjuševićem Janjušem, ali je ipak donela odluku da ne zadrži dete i prekine trudnoću. Aneli je, naime, tokom emisije prokomentarisala celokupnu situaciju, i na iznenađenje mnogih pohvalila svog… »
ELITA 7: Aneli Ahmić udarila na Janjuša - Gori je od Asmina, gadi mi se! (VIDEO)

ELITA 7: Aneli Ahmić udarila na Janjuša - Gori je od Asmina, gadi mi se! (VIDEO)

Svet plus pre 5 dana
Nakon što je prekinula trudnoću, Aneli Ahmić u ELITI 7, više ne može očima da vidi svog bivšeg dečka Marka Janjuševića Janjuša. Sinoć je Milanu Miloševiću u ELITI priznala da je Janjuš gori od Asmina i da je počeo da joj se gadi. "Da li se… »
Ima najveći broj glasova: Kažu da će ona odneti pobedu u "Eliti", na 2. mestu je Maja Marinković

Ima najveći broj glasova: Kažu da će ona odneti pobedu u "Eliti", na 2. mestu je Maja Marinković

Blic pre 5 dana
Aneli Ahmić navodno važi za najvećeg favorita u "Eliti". Naime, Aneli je nedavno prekinula trudnoću i odlučila da ne zadrži njeno i Janjuševo dete. Mnogi takmičari krive upravo njega za ovakvu njenu odluku, a ona nije krila koliko je nesrećna… »

Vesti dana »