Povezane vesti

"Sanjao sam Nevenu, njenu mamu i babu, a viđao sam ih izobličene": Optuženi za ubistvo devojčice (16) u Ripnju krivi crnu…

"Sanjao sam Nevenu, njenu mamu i babu, a viđao sam ih izobličene": Optuženi za ubistvo devojčice (16) u Ripnju krivi crnu…

Kurir pre 5 dana
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Stojanu Iliću koji je optužen da je 16. aprila prošle godine u Ripnju ubio maloletnu Nevenu P. (16), a on je na današnjem ročištu ispričao da je sanjao svoju žrtvu dok je skidao crnu… »
Stojan ilić danas dopunio svoju odbranu Tvrdi da je bio pod uticajem crne magije kada je svirepo ubio tinejdžerku (16) u…

Stojan ilić danas dopunio svoju odbranu Tvrdi da je bio pod uticajem crne magije kada je svirepo ubio tinejdžerku (16) u…

Dnevnik pre 5 dana
Okrivljeni je danas u beogradskom Višem sudu kazao da je išao kod vračare, koja mu je dala da pije vodu s jednom biljkom kako bi skinuo magiju, a onda je sanjao žrtve. BEOGRAD: Optuženi koji se tereti da je lane 10.aprila , na svirep način ubio… »
Jeziva odbrana ubice tinejdžerke (16): Stojan se pravda ju je brutalno ubio zbog crne magije, a evo šta psihijatri kažu o…

Jeziva odbrana ubice tinejdžerke (16): Stojan se pravda ju je brutalno ubio zbog crne magije, a evo šta psihijatri kažu o…

Blic pre 5 dana
U Višem sudu u Beogradu danas je Stojan Ilić koji je optužen da je 10. aprila prošle godine u Ripnju, na svirep način ubio 16-godišnju devojku, a potom pokušao da ubije i tri člana njene porodice, rekao da je bio pod uticajem crne magije. Stojan… »
"Pio sam vodu protiv vradžbina, sanjao Nevenu i njenu porodicu": Stojan na suđenju opet pričao o crnoj magiji

"Pio sam vodu protiv vradžbina, sanjao Nevenu i njenu porodicu": Stojan na suđenju opet pričao o crnoj magiji

Telegraf pre 5 dana
Ilićev branilac traži novo veštačenje koje bi utvrdilo da li je Ilić uračunljiv ili ne. Suđenje Stojanu Iliću, optuženom za ubistvo Nevene P. (16) koje se dogodilo 16. aprila u Ripnju nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnje… »
Danas suđenje Stojanu za ubistvo Nevene (16) u Ripnju: Ako veštaci dokažu jednu stvar, on ne ide u zavor

Danas suđenje Stojanu za ubistvo Nevene (16) u Ripnju: Ako veštaci dokažu jednu stvar, on ne ide u zavor

Telegraf pre 5 dana
Veštaci psihijatrijske i psihološke struke nisu ustanovili da Ilić ima duševnu bolest, dok ga, s druge strane, u zatvoru leče. Suđenje Stojanu Iliću, optuženom za ubistvo Nevene P. (16) koje se dogodilo 16. aprila u Ripnju biće nastavljeno danas… »

Vesti dana »