Povezane vesti

Majka Nemanje Gudelja se oglasila pred utakmicu: Ne krije da je u strahu za sina (foto)

Majka Nemanje Gudelja se oglasila pred utakmicu: Ne krije da je u strahu za sina (foto)

Svet & Skandal pre 5 dana
Majka Nemanje Gudelja u strahu za sina Olivera Gudelj, majka Nmanje Gudelja najveća je podrška kako njemu, tako i njegovom bratu i sestri. Ona je trenutno u Minhenu, gde u društvu ćerke Vanje, snajke Anastasije i prije Cece bodri srpske fudbalere… »
"Umesto stresa, mama izbacila iz kuće..." Anastasijina zaova otkrila kako Olivera Gudelj rešava sve probleme u domu (foto)

"Umesto stresa, mama izbacila iz kuće..." Anastasijina zaova otkrila kako Olivera Gudelj rešava sve probleme u domu (foto)

Kurir pre 5 dana
Sestra srpsskog reprezentivca Nemanje Gudelja, Vanja Gudelj, koja brata zajedno sa celom porodicom prati na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, našalila se na mamin račun. Naime, orlovi večeras igraju odlučujujuću utakmicu po grupama protiv Danske, gde… »
"Umesto stres, mama je izbacila mene iz kuće" Vanja Gudelj podelila objavu i izazvala lavinu reakcija

"Umesto stres, mama je izbacila mene iz kuće" Vanja Gudelj podelila objavu i izazvala lavinu reakcija

Blic pre 5 dana
Sestra Nemanje Gudelja, Vanja Gudelj podelila je šaljiv stori na Instagramu i izazvala lavinu smeha. Naime, Vanja Gudelj je podelila objavu u kojoj piše: "Mami doktor rekao da izbaci stres iz kuće, ona izbacila mene". Ćerka Olivere Gudelj se, naime… »

Vesti dana »