Povezane vesti

"Iz medija sam saznala da sam izbačena iz Granda": Svi su je obožavali, a nakon takmičenja je nestala iz javnosti: Smršala…

"Iz medija sam saznala da sam izbačena iz Granda": Svi su je obožavali, a nakon takmičenja je nestala iz javnosti: Smršala…

Blic pre 5 dana
Slađana Đorđević Bucka stekla je ogromnu popularnost kada se svojevremeno takmičila u "Zvezdama Granda". Kako je jednom prilikom Bucka otkrila, nju je jako pogodilo to što je preko medija saznala da je izbačena iz " Granda". - Mediji su svašta… »
Učesnica Zvezde Granda iz medija saznala da je izbačena iz produkcije!

Učesnica Zvezde Granda iz medija saznala da je izbačena iz produkcije!

Svet plus pre 5 dana
Učešćem u takmičenju Zvezde Granda, Slađana Đorđević Bucka, osvojila je puno simpatija naroda. Iako se borila sa viškom kilograma, na sceni je bila veoma samouverena. Ipak, njeno samopouzdanje je poljuljalo saznanje iz medija da je izbačena iz… »
Iz medija saznala da je izbačena iz Granda: Pevačica progovorila: Znam da ništa nisam skrivila

Iz medija saznala da je izbačena iz Granda: Pevačica progovorila: Znam da ništa nisam skrivila

Kurir pre 5 dana
Svetlana Đorđević, poznatija kao Bucka, bila je prva i najpopularnija plus size zvezda Granda koja je posle takmičenja uspela da smrša više od 40 kilograma. Bucka je tokom učešća u najgledanijem muzičkom šou osvojila simpatije publike kako zbog… »

Vesti dana »