Povezane vesti

Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

RTV pre 5 dana
RIM, BEOGRAD - Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković saopštio je danas da je imao veoma sadržajan i otvoren razgovor sa Nikolom Verolom, generalnim direktorom Generalne direkcije za Evropu Ministarstva spoljnih poslova Italije u kojem je naglasio… »
Petković nakon sastanka sa savetnikom italijanske premijerke: Upoznao sam Sađa sa teškim uslovima života za srpski narod na…

Petković nakon sastanka sa savetnikom italijanske premijerke: Upoznao sam Sađa sa teškim uslovima života za srpski narod na…

Danas pre 5 dana
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković sastao se danas sa savetnikom italijanske premijerke Fabricijom Sađom s kojim je razgovarao o teškim uslovima života za srpski narod na Kosovu koji je izložen progonu Prištine. Petković je na Instagramu… »
Petković upoznao savetnika italijanske premijerke sa uslovima u kojima žive Srbi na KiM: Pitanja se moraju rešavati…

Petković upoznao savetnika italijanske premijerke sa uslovima u kojima žive Srbi na KiM: Pitanja se moraju rešavati…

Kurir pre 5 dana
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković sastao se danas sa savetnikom italijanske premijerke Fabricijom Sađom s kojim je razgovarao o teškim uslovima života za srpski narod na KiM koji je izložen progonu Prištine. Petković je na… »
Petković: Zahvalan sam Fabriciju Sađu, diplomatskom savetniku predsednice Vlade Republike Italije Đorđe Meloni

Petković: Zahvalan sam Fabriciju Sađu, diplomatskom savetniku predsednice Vlade Republike Italije Đorđe Meloni

Telegraf pre 5 dana
U svetlu naredne runde sastanaka u Briselu, složili smo se o važnosti da se sva otvorena pitanja između Beograda i Prištine rešavaju dijalogom. Zahvalio sam gospodinu Fabriciju Sađu, diplomatskom savetniku predsednice Vlade Republike Italije Đorđe… »

Vesti dana »