Povezane vesti

Lazar Jovanović novi fudbaler Crvene zvezde

Lazar Jovanović novi fudbaler Crvene zvezde

Politika pre 6 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da je novi igrač tog kluba Lazar Jovanović. Kako se navodi, reč je o krilnom napadaču rođenom 2006. godine koji je sa Zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, što je maksimalna dužina trajanja za… »
Crvena zvezda završila potpis: Lazar Jovanović potpisao na tri godine!

Crvena zvezda završila potpis: Lazar Jovanović potpisao na tri godine!

Telegraf pre 6 dana
Pomenuti fudbaler je sin proslavljenog reprezentativca Srbije, Milana Jovanovića. Crvena zvezda nastavlja jačanje tima za narednu sezonu, a novi fudbaler kluba iz Ljutice Bogdana postao je Lazar Jovanović. Reč je o krilnom napadaču rođenom 2006… »
Lazar Jovanović potpisao trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Lazar Jovanović potpisao trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom

Dnevnik pre 5 dana
Nekadašnji fudbaler Vojvodine Lazar Jovanović potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je danas beogradski klub. Jovanović je sa Crvenom zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, što je maksimalna dužina trajanja za maloletnog fudbalera. On je… »
Sin laneta Jovanovića stigao u zvezdu: Veliki talenat srpskog fudbala predstavljen na Marakani! (foto+video)

Sin laneta Jovanovića stigao u zvezdu: Veliki talenat srpskog fudbala predstavljen na Marakani! (foto+video)

Hot sport pre 5 dana
Lanetov sin će zaigrati za šampiona Srbije FK Crvena zvezda nastavlja sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku novi fudbaler šampiona Srbije je jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji – Lazar Jovanović. Reč je o krilnom napadaču rođenom 2006… »
Zvezda slavi: Na Marakanu stiglo novo pojačanje, i to sa šampionskom DNK (video)

Zvezda slavi: Na Marakanu stiglo novo pojačanje, i to sa šampionskom DNK (video)

Večernje novosti pre 5 dana
FK Crvena zvezda je nedavno počeo da predstavlja pojačanja za novu sezonu i juriš ka Ligi šampiona, a danas je ekipa srpskog prvaka zvanično dobila još jednog novog igrača. FOTO: FK Crvena zvezda Lazar Jovanović, sin čuvenog srpskog… »
Zvezda dobila veliko pojačanje: Stigao jedan od najtalentovanijih srpskih igrača, sin legendarnog fudbalera

Zvezda dobila veliko pojačanje: Stigao jedan od najtalentovanijih srpskih igrača, sin legendarnog fudbalera

Nova pre 5 dana
Lazar Jovanović, sin legendarnog Milana Jovanovića, novi je fudbaler Crvene zvezde, potvrdio je tim sa Marakane. Talentovani krilni fudbaler rođen 2006. godine parafirao je ugovor sa Zvezdom u trajanju od tri godine, a doskorašnji fudbaler Vojvodine… »
Lazar Jovanović po dolasku u Crvenu zvezdu: Došao sam u najveći klub na Balkanu

Lazar Jovanović po dolasku u Crvenu zvezdu: Došao sam u najveći klub na Balkanu

Danas pre 5 dana
Jedan od najtalentovanijih fudbalera u Srbiji od danas je i zvanično član crveno-belih. Dugo je Zvezdan Terzić radio na tome da u Ljutice Bogdana dovede Lazara Jovanovića. Delovalo je u jednom trnutku da je Vojvodina zatvorila vrata transfera… »
„Mali Lane“: Došao sam u najveći klub na Balkanu!

„Mali Lane“: Došao sam u najveći klub na Balkanu!

Sport klub pre 5 dana
Crvena zvezda je ozvaničila dovođenje 17-godišnjeg napadača Lazara Jovanovića iz Vojvodine, potpisao je ugovor na tri sezone koliko je maksimum za sklapanje saradnje sa maloletnim igračem. Sin nekadašnjeg reprezentativca Srbije i prvotimca… »
Zvezda predstavila Lanetovog sina: "Došao sam u najveći klub na Balkanu"

Zvezda predstavila Lanetovog sina: "Došao sam u najveći klub na Balkanu"

B92 pre 5 dana
Crvena zvezda nastavlja sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku, novi fudbaler crveno-belih je Lazar Jovanović iz Vojvodine. Reč je o krilnom napadaču rođenom 2006. godine koji je sa Zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, što je maksimalna dužina… »
Jovanović u Zvezdi: Došao sam u najveći klub na Balkanu

Jovanović u Zvezdi: Došao sam u najveći klub na Balkanu

Sportski žurnal pre 5 dana
Nekadašnji igrač Vojvodine potpisao na tri godine. Nekadašnji fudbaler Vojvodine Lazar Jovanović potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je danas beogradski klub. Jovanović je sa Crvenom zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, što je… »
Zvanično - Lazar Jovanović u Zvezdi!

Zvanično - Lazar Jovanović u Zvezdi!

Sportske.net pre 5 dana
Lazar Jovanović je i zvanično novi fudbaler Crvene zvezde. Crveno-beli su završili sve pojedinosti sa Vojvodinom i mladi igrač je zadužio dres sa brojem 91. Reč je o krilnom napadaču, sinu Milana Laneta Jovanovića, rođenom 2006. godine, koji je… »
Zvezda vojvodini "ukrala" najvećeg bisera: Debitovao sa 16, pokazao da zna kao tata, sad došao na Marakanu!

Zvezda vojvodini "ukrala" najvećeg bisera: Debitovao sa 16, pokazao da zna kao tata, sad došao na Marakanu!

Mondo pre 5 dana
Lazar Jovanović je novi fudbaler Crvene zvezde! Lazar Jovanović je novi fudbaler Crvene zvezde! Crvena zvezda je ozvaničila posao o kome se već pričalo, mladi Lazar Jovanović je stigao iz Vojvodine! Krilni fudbaler rođen 2006. godine potpisao je… »

Vesti dana »