Povezane vesti

Rada Manojlović otkrila da joj sestra kupuje haljine kod Kineza: „Ovu od sto evra mi pljuju i raspadne se brzo, bolje da…

Rada Manojlović otkrila da joj sestra kupuje haljine kod Kineza: „Ovu od sto evra mi pljuju i raspadne se brzo, bolje da…

Nova pre 5 dana
Pevačica Rada Manojlović i njena porodica okupili su sve meštane njenog rodnog mesta Četereže kako bi prisustvovali postavljaju spomenika i obeležavanju praznika. Rada se pojavila u dugoj beloj haljini, pa je zapevala komšijama koje su je sve vreme… »
"Što da dam 100 evra, kad mogu 2.000 dinara" Rada priznala da joj sestra kupuje haljine kod Kineza

"Što da dam 100 evra, kad mogu 2.000 dinara" Rada priznala da joj sestra kupuje haljine kod Kineza

Mondo pre 5 dana
Pevačica Rada Manojlović otkrila i da ne štedi preterano - "jer sutra može da me udari grad" Pevačica Rada Manojlović otkrila i da ne štedi preterano - "jer sutra može da me udari grad" Pevačica Rada Manojlović i njena porodica okupili su sve… »
Rada MANOJLOVIĆ ne pati od marki i brendova: Sestra mi kupuje haljine kod Kineza

Rada MANOJLOVIĆ ne pati od marki i brendova: Sestra mi kupuje haljine kod Kineza

Večernje novosti pre 5 dana
RADMILA RADA MANOJLOVIĆ i njena porodica okupili su sve meštane njenog rodnog mesta Četereže kako bi prisustvovali postavljaju spomenika i obeležavanju praznika. Foto: Privatna arhiva - Stajling je spreman za svadbu, šalim se. Nisam znala šta da… »
Rada Manojlović ne pati od marki i brendova: Sestra mi kupuje haljine kod Kineza, što da plaćam 100 € kad ima i za 2.000…

Rada Manojlović ne pati od marki i brendova: Sestra mi kupuje haljine kod Kineza, što da plaćam 100 € kad ima i za 2.000…

Kurir pre 5 dana
Pevačica Rada Manojlović i njena porodica okupili su sve meštane njenog rodnog mesta Četereže kako bi prisustvovali postavljaju spomenika i obeležavanju praznika. - Stajling je spreman za svadbu, šalim se. Nisam znala šta da obučem jer imam samo… »
"Sestra mi kupuje haljine kod Kineza, što da plaćam 100 evra kad ima i za 2.000 dinara": Otac Rade Manojlović napravio…

"Sestra mi kupuje haljine kod Kineza, što da plaćam 100 evra kad ima i za 2.000 dinara": Otac Rade Manojlović napravio…

Blic pre 5 dana
Pevačica Rada Manojlović i njena porodica okupili su sve meštane njenog rodnog mesta Četereže kako bi prisustvovali postavljaju spomenika i obeležavanju praznika. Rada se pojavila u dugoj beloj haljini, pa je zapevala komšijama koje su je sve vreme… »

Vesti dana »