Povezane vesti

Velika poruka pred meč odluke: Evo šta je legendarni reprezentativac rekao pred susret Srbije i Danske

Velika poruka pred meč odluke: Evo šta je legendarni reprezentativac rekao pred susret Srbije i Danske

Večernje novosti pre 5 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije igra odlučujući mel protiv selekcije Danske, a pred meč se oglasio i nekadašnji reprezentativac Predrag Mijatović. FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ On je ub razgovoru za televiziju "Una" rekao da je optimista pred… »
Peđa Mijatović pred dansku: „Moram reći da je moj osećaj pozitivan. Ja sam optimista“

Peđa Mijatović pred dansku: „Moram reći da je moj osećaj pozitivan. Ja sam optimista“

Hot sport pre 6 dana
Srbija večeras igra protiv Danske Predrag Mijatović, istaknuti fudbaler, izneo je svoje mišljenje o predstojećem meču reprezentacije Srbije protiv Danske na Evropskom prvenstvu. Mijatović je istakao ključnu važnost pobede za dalji napredak Srbije… »
"Moj osećaj je pozitivan" Predrag Mijatović veruje u pobedu Srbije protiv Danske: Ovo je biti ili ne biti trenutak!

"Moj osećaj je pozitivan" Predrag Mijatović veruje u pobedu Srbije protiv Danske: Ovo je biti ili ne biti trenutak!

Kurir pre 6 dana
Srbija i Danska u utorak od 21 čas igraju meč odluke na Euru. Uoči ovog duela svoja očekivanja za televiziju "Una" izneo je legendarni Predrag Mijatović. - Moram reći da je moj osećaj pozitivan. Ja sam optimista. Inače sam optimista i mislim da su… »
Piksi, bitno je samo jedno, uradi tako! Peđa Mijatović mu poslao važnu poruku - nemoj da se kaješ posle

Piksi, bitno je samo jedno, uradi tako! Peđa Mijatović mu poslao važnu poruku - nemoj da se kaješ posle

Mondo pre 6 dana
Legendarni napadač oglasio se porukom za svog prijatelja - selektora Srbije. Legendarni napadač oglasio se porukom za svog prijatelja - selektora Srbije. Reprezentacija Srbije u utorak od 21 čas u Minhenu igra utakmicu protiv Danske u kojoj se… »
Peđa Mijatović pred meč sa Danskom: "Ja verujem u ove momke, osećaj je pozitivan!"

Peđa Mijatović pred meč sa Danskom: "Ja verujem u ove momke, osećaj je pozitivan!"

Telegraf pre 6 dana
Nada se uspehu legendarni fudbaler. Poznati fudbaler Predrag Mijatović izrazio je svoje mišljenje u vezi predstojećeg meča reprezentacije Srbije protiv Danske na Evropskom prvenstvu. Mijatović je naglasio važnost pobede za dalji napredak na… »

Vesti dana »