Povezane vesti
Počeo upis dece na obuku za neplivače na Spensu
Radio 021 25.06.2024
Julski ciklus programa na bazenu na Spensu počinje 2. jula i obuhvata obuku za neplivače - osnovni kurs. Upis će biti u holu bazena od utorka, 2. jula, pola sata pre početka kursa, međutim obavezne rezervacije putem SMS poruke mogu se poslati na broj… »
Obuka neplivača na Spensu
RTV 25.06.2024
NOVI SAD - Julski ciklus obuke neplivača na Spensu počinje 2. jula. Upis će biti u holu zatvorenog bazena pola sata pre početka kursa ( obavezne rezervacije putem SMS poruke na telefon 069 709 986). Obuka neplivača - osnovni kurs ( uzrast polaznika je od… »
Vesti dana »

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Istorija i emocija na platnu! U Vojnom muzeju otvorena izložba povodom 110 godina od odbrane Beograda i Dana muzeja (foto)
Blic pre 13 minutajoš 1 povezana