Povezane vesti

Petković nakon sastanka sa Verolom: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Petković nakon sastanka sa Verolom: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Euronews pre 5 dana
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković saopštio je danas da je imao veoma sadržajan i otvoren razgovor sa Nikolom Verolom, generalnim direktorom Generalne direkcije za Evropu Ministarstva spoljnih poslova Italije u kojem je naglasio da je Beograd… »
Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Telegraf pre 5 dana
Zbog nemogućih uslova života koje stvara Priština, Srbi danas napuštaju sever Kosova i Metohije i Zajednica srpskih opština je pored preuzete obaveze Prištine i snažna potreba srpskog naroda na KiM kako bismo zaustavili novi talas iseljavanja i… »
Petković sa Verolom "Podvukao sam da je Beograd čvrsto opredeljen za dijalog"

Petković sa Verolom "Podvukao sam da je Beograd čvrsto opredeljen za dijalog"

Kurir pre 5 dana
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković sastao se danas sa Nikolom Verolom, generalnim direktorom Generalne direkcije za Evropu Ministarstva spoljnih poslova Italije. - Podvukao sam da je Beograd čvrsto opredeljen za dijalog i da je sto puta bolje da… »
Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

Petković: Beograd čvrsto opredeljen da čuva mir i srpski narod na KiM

B92 pre 5 dana
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković saopštio je danas da je imao veoma sadržajan i otvoren razgovor sa Nikolom Verolom, generalnim direktorom Generalne direkcije za Evropu Ministarstva spoljnih poslova Italije. "Podvukao sam da je Beograd… »

Vesti dana »