Povezane vesti

Radin otac odlučio da više ne ćuti: Ne zameram joj bivše momke, zameram joj što su je krali

Radin otac odlučio da više ne ćuti: Ne zameram joj bivše momke, zameram joj što su je krali

Svet & Skandal pre 5 dana
Otac Rade Manojlović progovorio o ćerki i njenom životu Rada Manojlović i njen otac Rade su u njihovom rodnom mestu okupili meštane kako bi proslavili važan dan za njihovo selo. Otac Rade Manojlović Manojlović je tom prilikom za emisiju Scena… »
"Krali su joj lovu, terao sam je da broji pare": Otac Radi Manojlović ovo žestoko zamera, a evo šta je rekao o njenim…

"Krali su joj lovu, terao sam je da broji pare": Otac Radi Manojlović ovo žestoko zamera, a evo šta je rekao o njenim…

Blic pre 5 dana
Otac pevačice Rade Manojlović okupio je meštane u selu Četereži kako bi proslavili važan dan za njihovo mesto. - Ovo je Vrtoloma praznik koji mi slavimo ovde i to je na ćupriji Stanoja Glavaša koju smo mi meštani obnovili i napravili spomen… »
"Krali su joj lovu, terao sam je da broji pare" Otac Radi Manojlović progovorio o njenim bivšim: To radite za sebe, ne za…

"Krali su joj lovu, terao sam je da broji pare" Otac Radi Manojlović progovorio o njenim bivšim: To radite za sebe, ne za…

Kurir pre 5 dana
Otac pevačice Rade Manojlović okupio je meštane u selu Četereži kako bi proslavili važan dan za njihovo mesto. - Ovo je Vrtoloma, praznik koji mi slavimo ovde i to je na ćupriji Stanoja Glavaša koju smo mi meštani obnovili i napravili spomen… »

Vesti dana »