Povezane vesti

Kćerka je od tate dobila stan: Ispovest Slavice Ćukteraš o pomirenju sa bivšem mužem

Kćerka je od tate dobila stan: Ispovest Slavice Ćukteraš o pomirenju sa bivšem mužem

Večernje novosti pre 5 dana
NAKON razvoda od Vladimira Avramova 2019. godine, Slavica Ćukteraš nije imala dobar odnos sa bivšim, iako ih je spajala ćerka Viktorija. Foto: Novosti Slavica je otkrila da su došli do zajedničkog jezika i rešili borbu za starateljstvo, te da se… »
Slavica Ćukteraš postigla dogovor sa bivšim mužem oko starateljstva: „Viktorija je od tate dobila stan, sada se smejemo…

Slavica Ćukteraš postigla dogovor sa bivšim mužem oko starateljstva: „Viktorija je od tate dobila stan, sada se smejemo…

Nova pre 5 dana
Nakon razvoda od Vladimira Avramova 2019. godine, Slavica Ćukteraš nije imala dobar odnos sa bivšim, iako ih spaja ćerka Viktorija. Ipak, ona je sada otkrila da su ipak uspeli da se dogovore i reše problem starateljstva. „Posložio je Gospod Bog, a… »
Kad Vlada i ja sa ćerkom prošetamo ulicom... Slavica se posle svega pomirila sa bivšim pa se seli u njegov stan

Kad Vlada i ja sa ćerkom prošetamo ulicom... Slavica se posle svega pomirila sa bivšim pa se seli u njegov stan

Story pre 5 dana
Slavica Ćukteraš i Vlada Avramov pomirenje i odluku o njemu doneli su nakon godinu dana borbe za starateljstvo nad ćerkom Viktorijom, koju su vodili na sudu. - Posložio je gospod Bog, a i moj bivši muž i ja. Već duži period smo Vlada i ja… »
Slavica Ćukteraš se pomirila s bivšim mužem: Srce nam je sada puno, naša ćerka je presrećna

Slavica Ćukteraš se pomirila s bivšim mužem: Srce nam je sada puno, naša ćerka je presrećna

Svet & Skandal pre 5 dana
Bivši muž Slavice Ćukteraš odustao od tužbe, palo pomirenje Pevačica Slavica Ćukteraš u proteklih godinu dana prolazila je kroz najteže životne trenutke, jer joj je bivši suprug, golman Vlada Avramov, putem suda želeo da oduzme dete. Bivši… »
(Video) "ćerka je od tate dobila stan": Ispovest Slavice Ćukteraš o pomirenju sa bivšem mužem: "Posložio je Gospod sve…

(Video) "ćerka je od tate dobila stan": Ispovest Slavice Ćukteraš o pomirenju sa bivšem mužem: "Posložio je Gospod sve…

Blic pre 5 dana
Nakon razvoda od Vladimira Avramova 2019. godine, Slavica Ćukteraš nije imala dobar odnos sa bivšim, iako ih je spajala ćerka Viktorija. Pevačica je sada za emisiju " Scena", koja se emituje u 19.40 na Blic televiziji (MTS Kanal 117), otkrila da su… »

Vesti dana »