Povezane vesti

"Ništa mi ne znače kad sam bez tebe!" Mirza Selimović neutešan nakon velikog gubitka: Posvetio emotivne stihove posebnoj…

"Ništa mi ne znače kad sam bez tebe!" Mirza Selimović neutešan nakon velikog gubitka: Posvetio emotivne stihove posebnoj…

Kurir pre 5 dana
Pevač Mirza Selimović pre mesec dana preživeo je veliki gubitak. Njegova majka Nedreta Selimović preminula je nakon kraće bolesti. Mirza je na svom Instagramu sada podelio fotografiju sa majkom uz emotivnu poruku. - Sve moje pobede i zlatne medalje… »
"Ništa mi ne znači kad sam bez tebe": Pevaču umrla majka, sada objavio emotivnu poruku: Mirza Selimović se oglasio nakon…

"Ništa mi ne znači kad sam bez tebe": Pevaču umrla majka, sada objavio emotivnu poruku: Mirza Selimović se oglasio nakon…

Blic pre 5 dana
Pevaču Mirzi Selimović pre mesec dana preminula je majka Nedreta Selimović, nakon kraće bolesti. On je sada na Instagramu podelio fotografiju sa preminulom majkom uz emotivnu poruku. - Sve moje pobede i zlatne medalje, ništa mi ne znače, kad sam bez… »
"Kad sam bez tebe...": Pevač objavio fotografiju sa preminulom majkom, zbog njegove poruke mnogi pustili suzu

"Kad sam bez tebe...": Pevač objavio fotografiju sa preminulom majkom, zbog njegove poruke mnogi pustili suzu

Telegraf pre 5 dana
Majka mu je preminula nakon kraće bolesti. Majka Mirze Selimovića, pobednika "Zvezde Granda" je umrla pre mesec dana. Nedreta Selimović je preminla je nakon kraće bolesti, a on je sada podelio zajedničku fotografiju uz emotivnu poruku koja je… »

Vesti dana »