Povezane vesti

"Slušam Radeta Bogdanovića... Preteruje!" Vladimir Stojković: Pogledaj neku utakmicu, informiši se!

"Slušam Radeta Bogdanovića... Preteruje!" Vladimir Stojković: Pogledaj neku utakmicu, informiši se!

Mondo pre 4 dana
Vladimiru Stojkoviću su zasmetali neki komentari Radeta Bogdanovića. Vladimiru Stojkoviću su zasmetali neki komentari Radeta Bogdanovića. Srbija je ispala sa Evropskog prvenstva posle remija sa Danskom 1:1, a tokom celokupnog prvenstva mnogo komentara… »
Stojković kritikovao Bogdanovića: "Informiši se, pogledaj neku utakmicu"

Stojković kritikovao Bogdanovića: "Informiši se, pogledaj neku utakmicu"

B92 pre 4 dana
Bivši reprezentativac Srbije Vladimir Stojković kritikovao je fudbalske analitičare i komentatore. Stojkoviću su zasmetali komentari posle eliminacije Srbije sa Evropskog prvenstva. Nekadašnji golman Crvena zvezde i Partizana se posebno osvrnuo na… »
Stojković: Izuzetno sam ponosan na momke, predstavili smo Srbiju pravom svetlu

Stojković: Izuzetno sam ponosan na momke, predstavili smo Srbiju pravom svetlu

Sportski žurnal pre 4 dana
Selektor je posle drugog uzastopnog velikog takmičenja na kom "orlovi" nisu ostvarili nijednu pobedu rekao da je napravljen veliki pomak. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je posle eliminacije sa Evropskog prvenstva da je… »
Tadić najavio povlačenje?

Tadić najavio povlačenje?

Vesti online pre 4 dana
Oprez i bura u najavi – na kraju blizu suza. Zabasao je dijalog Dušana Tadića sa novinarima u Nemačkog duboko u noć. Kapiten je pričao o svemu…. Emotivno, na momenat tražeći predah. Da ne izusti ponovo teške reči, kao posle meča sa… »
Bogdanovićeva poruka Piksiju: U sportu i u seksu nema juče!

Bogdanovićeva poruka Piksiju: U sportu i u seksu nema juče!

Sport klub pre 4 dana
Rade Bogdanović, nekadašnji reprezentativac Jugoslavije, nije imao milosti prema selektoru Stojkoviću posle remija sa Danskom, koji je značio eliminaciju Srbije sa Evropskog šampionata. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Fudbalski… »
„Tadića su fudbalski silovali na prvenstvu“: Bogdanović udario na Piksija posle ispadanja Srbije

„Tadića su fudbalski silovali na prvenstvu“: Bogdanović udario na Piksija posle ispadanja Srbije

Nova pre 4 dana
Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u osminu finala Evropskog prvenstva nakon što je u poslednjem kolu grupe C odigrala 0:0 sa selekcijom Danske Srbija je tako posle Svetskog prvenstva ostala i bez nokauz faze Evropskog prvenstva i time… »
Rade Bogdanović oštro odgovorio Piksiju: Selektore, mi smo te doveli da nas ne udaraju

Rade Bogdanović oštro odgovorio Piksiju: Selektore, mi smo te doveli da nas ne udaraju

Danas pre 4 dana
Rade Bogdanović nije imao dlake na jeziku po završetku utakmice između Srbije i Danske. Nekadašnji fudbaler je uputio oštre reči prema selektoru Draganu Stojkoviću. Rade Bogdanović je, gostujući na RTS-u, komentarisao utakmicu protiv Danske i… »
Tadić najavio povlačenje? Videćemo kako dalje! (VIDEO)

Tadić najavio povlačenje? Videćemo kako dalje! (VIDEO)

Sport klub pre 4 dana
Oprez i bura u najavi – na kraju blizu suza. Zabasao je dijalog Dušana Tadića sa novinarima u Nemačkog duboko u noć. Kapiten je pričao o svemu... www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Od izveštača iz Augzburga Emotivno, na momenat… »
Pavlović: "Nismo mi bili ti koji kontrolišu" VIDEO

Pavlović: "Nismo mi bili ti koji kontrolišu" VIDEO

B92 pre 5 dana
Strahinja Pavlović, defanzivac srpskog nacionalnog tima, govorio je o razlozima neuspeha našeg tima na Evropskom prvenstvu. Posle remija sa Danskom (0:0), "orlovi" su ostali bez matematičke šanse da prođu iz grupe C u nokaut fazu. "Mislim da nismo… »
Tadić o "onoj" izjavi: "Zagrevam se, pun gas. Taman da uđem, kaže mi da odmorim" VIDEO

Tadić o "onoj" izjavi: "Zagrevam se, pun gas. Taman da uđem, kaže mi da odmorim" VIDEO

B92 pre 4 dana
Kapiten Srbije Dušan Tadić izjavio je da se ne kaje zbog izjava koje je dao posle meča sa Engleskom (0:1) na startu grupe C Evropskog prvenstva. Tadić je taj meč počeo sa klupe posle čega je javno izrazio nezadovoljstvo takvom odlukom selektora… »
Tadić: "Ako kažem nešto iskreno, ispade da si ubio čoveka" VIDEO

Tadić: "Ako kažem nešto iskreno, ispade da si ubio čoveka" VIDEO

B92 pre 4 dana
Kapitenu Srbije Dušan Tadiću nije se svidelo što je i meč protiv Danske (0:0) na zatvaranju grupe C počeo sa klupe, baš kao i onaj protiv Engleske na startu. Upravo je to bilo jedno od pitanja tokom dugog izlaganja rekordera po broju nastupa našeg… »
"Selektore, doveli smo te da nas ne udaraju kao vreću"

"Selektore, doveli smo te da nas ne udaraju kao vreću"

B92 pre 5 dana
Fudbaleri Srbije nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Evropskog prvenstva, jer su u trećem kolu remizirali sa reprezentacijom Danske (0:0). Posle utakmice u emisiji na rts, bivši fudbaler Rade Bogdanović nije štedeo reči prema selektoru Srbije… »
Stojković ponosan na igrače: Predstavili smo Srbiju u pravom svetlu, idemo kući, ali uzdignutog čela

Stojković ponosan na igrače: Predstavili smo Srbiju u pravom svetlu, idemo kući, ali uzdignutog čela

Dnevnik pre 5 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je posle eliminacije sa Evropskog prvenstva da je izuzetno ponosan na momke i istakao da su on i igrači predstavili Srbiju u pravom svetlu. – Izuzetno sam ponosan na momke, pretrčali su… »

Vesti dana »