Povezane vesti

Objavljeno uputstvo za podnošenje liste želja na portalu „Moja srednja škola”

Objavljeno uputstvo za podnošenje liste želja na portalu „Moja srednja škola”

Politika pre 5 dana
Ministarstvo prosvete objavilo je uputstvo za popunjavanje liste želja za upis u srednju školu, koju ujutro mogu podneti elektronskim putem portala „Moja srednja škola” ili u osnovnoj školi. Učenici listu opredeljenja za upis u srednju školu… »
Objavljeno uputstvo za podnošenje liste želja na portalu Moja srednja škola

Objavljeno uputstvo za podnošenje liste želja na portalu Moja srednja škola

RTV pre 4 dana
BEOGRAD - Ministarstvo prosvete objavilo je uputstvo za popunjavanje liste želja za upis u srednju školu, koju osmaci od jutros mogu da podnesu elektronski preko portala Moja srednja škola ili u osnovnoj školi. Učenici listu opredeljenja za upis u… »
Kako će se raditi naredne školske godine u školama na području Vojvodine?

Kako će se raditi naredne školske godine u školama na području Vojvodine?

Danas pre 4 dana
Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje objavio je kalendar obrazovno-vaspitnog rada za osnovne i srednje škole za narednu školsku 2024/25. godinu na teritoriji Vojvodine. Kao i u ostatku Srbije, i u vojvođanskim školama naredna školska godina… »
Osmaci danas i sutra popunjavaju listu želja: Ovo je sve što treba da znate o spisku od kojeg vam zavisi koju srednju školu…

Osmaci danas i sutra popunjavaju listu želja: Ovo je sve što treba da znate o spisku od kojeg vam zavisi koju srednju školu…

Blic pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će danas i sutra putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Popunjavanje liste želja obavlja se elektronskim putem i neposredno… »
Osmaci danas podnose listu želja za upis u srednju školu

Osmaci danas podnose listu želja za upis u srednju školu

B92 pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će danas i sutra putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena 29. juna, a rezultati… »
Osmaci podnose listu želja za upis u srednju školu

Osmaci podnose listu želja za upis u srednju školu

Insajder pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će u sredu i četvrtak, putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena u subotu 29. juna, a… »
Osmaci danas i sutra podnose listu želja za upis u srednju školu

Osmaci danas i sutra podnose listu želja za upis u srednju školu

Radio 021 pre 4 dana
Učenici osmog razreda danas i sutra preko portala Moja srednja škola ili neposredno u školi mogu da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena u subotu, 29. juna, a rezultati raspodele po školama i… »
Osmaci danas i sutra podnose listu želja za upis u srednju školu

Osmaci danas i sutra podnose listu želja za upis u srednju školu

Nova pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će danas i sutra putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena 29. juna, a rezultati… »
Kreće upis u srednju školu Osmaci danas podnose listu želja

Kreće upis u srednju školu Osmaci danas podnose listu želja

Dnevnik pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će danas i sutra putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena 29. juna, a rezultati… »
Osmaci danas podnose listu želja za upis u srednju školu

Osmaci danas podnose listu želja za upis u srednju školu

Euronews pre 4 dana
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji moći će danas i surtra putem portala Moja srednja škola ili neposredno u školi da podnesu listu opredeljenja za upis u srednju školu. Konačna lista želja biće objavljena 29. juna, a rezultati… »
Osmaci podnose listu želja za upis u srednju školu: Konačna lista 29. juna, raspodela 2. jula

Osmaci podnose listu želja za upis u srednju školu: Konačna lista 29. juna, raspodela 2. jula

Ozon pre 4 dana
Sremska Mitrovica – Sve aktivnosti vezane za završetak osnovne škole i upis u srednju školu i ove godine obavljaće se bez podnošenja ijednog papira, putem portala Moja srednja škola, www.mojasrednjaskola.gov.rs. Na navedenom portalu roditelji i… »

Vesti dana »