Povezane vesti

Dušan Tadić: Zaslužio sam bolji tretman, videćemo šta i kako dalje

Dušan Tadić: Zaslužio sam bolji tretman, videćemo šta i kako dalje

Radio 021 pre 5 dana
Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić rekao je da je zaslužio bolji tretman i više minuta u igri na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Tadić je nakon utakmice sa Danskom i ispadanja sa Evropskog prvenstva, poručio da je zaslužio bolji tretman na… »
"Omalovažava igrače, a svi ćute?" Milan Kalinić brutalno o Piksiju - Došli smo posle 24 godine i katastrofa

"Omalovažava igrače, a svi ćute?" Milan Kalinić brutalno o Piksiju - Došli smo posle 24 godine i katastrofa

Mondo pre 4 dana
Glumac Milan Kalinić tokom gostovanja u emisiji "Uranak" na K1, govorio je o Evropskom prvenstvu u fudbalu. Glumac Milan Kalinić tokom gostovanja u emisiji "Uranak" na K1, govorio je o Evropskom prvenstvu u fudbalu. Srbija je sinoć igrala meč sa… »
Piksi šokirao selektora Danske! Kasper Hjulmand ostao zatečen posle meča odluke na Euru: Njegova izjava odzvanja!

Piksi šokirao selektora Danske! Kasper Hjulmand ostao zatečen posle meča odluke na Euru: Njegova izjava odzvanja!

Kurir pre 4 dana
Fudbaleri Danske više su se radovali bodu bez golova protiv Srbije jer su se plasirali u drugu fazu Eura. Po završetku meča, selektor Danske Kasper Hjulmand, istakao je kako je ostao zatečen kada je video startnih 11 Srbije, te da ga je Dragan… »
Dragoslav Stepanović za Euronews Srbija: Piksi nije uspeo da pronađe ni tim, ni sistem igre

Dragoslav Stepanović za Euronews Srbija: Piksi nije uspeo da pronađe ni tim, ni sistem igre

Euronews pre 4 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije se vraća kući. Nismo uspeli da pobedimo Dansku, a odmah posle odlučujuće utakmice na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj društvene mreže su se usijale od komentara na igru "orlova" i odluke selektora Dragana Stojkovića… »
Zašto je piksi to učinio? Igrači tek posle meča priznali da se to ne radi i da su i oni bili iznenađeni

Zašto je piksi to učinio? Igrači tek posle meča priznali da se to ne radi i da su i oni bili iznenađeni

Dnevnik pre 4 dana
​​​​​​​Fudbaleri Srbije ispali su sa Evropskog prvenstva nakon remija sa Danskom (0:0), a tim koji je na teren izveo Dragan Stojković iznenadio je i pojedine fudbalere koji su to kasnije priznali. Jedna stvar ih je i više iznenadila od… »
"Ja sam u šoku!" Selektor Danske iznenađen onim što je uradio Dragan Stojković Piksi

"Ja sam u šoku!" Selektor Danske iznenađen onim što je uradio Dragan Stojković Piksi

Večernje novosti pre 4 dana
Danci nakon 0:0 sa Srbijom, mogu da slave veliki bod i plasman u drugu rundu takmičenja. Odigrali su igrači selektora Kaspera Hjulmanda onoliko koliko je bilo dovoljno da ostvare povoljan rezultat i sada ih čeka osmina finala. FOTO: Tanjug Srbija pak… »
Hjulmand: Srbija nas je iznenadila bez Vlahovića, Sergeja, Tadića...

Hjulmand: Srbija nas je iznenadila bez Vlahovića, Sergeja, Tadića...

Sportski žurnal pre 4 dana
Remi bez golova Danske i Srbije. Kasper Hjulmand, selektor Danske, istakao je posle remija sa Srbijom da ga je Dragan Stojković iznenadio sa startnih 11: - Nije bilo Dušana Vlahovića, Sergeja Milinković-Savića, Dušana Tadića... i da budem iskren… »

Vesti dana »