Povezane vesti

"Sanjao sam da ga mlatim"! Skandalozna izjava Hrvata nakon eliminacije sa EURO 2024

"Sanjao sam da ga mlatim"! Skandalozna izjava Hrvata nakon eliminacije sa EURO 2024

Večernje novosti pre 4 dana
Javnost i struka u Hrvatskoj za eliminaciju krive holandskog sudiju Danija Makelija i činjenicu da je meč produžio osam minuta. Baš u poslednjim trenucima meča Matija Zakanji je pogodio mrežu Hrvatske i tako ih izbacio sa EURO 2024 u Nemačkoj… »
Hrvat šokirao: "Sanjao sam da mlatim sudiju, a on vrišti"

Hrvat šokirao: "Sanjao sam da mlatim sudiju, a on vrišti"

B92 pre 4 dana
Bivši selektor Hrvatske Igor Štimac ne može da se pomiri sa odlukama sudije Danija Makelija na meču sa Italijom. Italija je obezbedila bod u osmom minute nadoknade (1:1) i tako praktično eliminisala Hrvatsku. Hrvati su osuli paljbu po holandskom… »
Hrvat pretio siniši i njegovoj porodici, a SAD javno rekao: Sanjao sam da ga mlatim, a on vrišti!

Hrvat pretio siniši i njegovoj porodici, a SAD javno rekao: Sanjao sam da ga mlatim, a on vrišti!

Mondo pre 4 dana
Igor Štimac je izjavom uzburkao javnost u Hrvatskoj. Igor Štimac je izjavom uzburkao javnost u Hrvatskoj. Ispale su Srbija i Hrvatska, Crna Gora, Makedonija i Bosna se nisu kvalifikovale za Euro 2024, tako da je samo Slovenija u nokaut fazu. Nekadašnji… »
Štimac o sudiji Makeliju: Sanjao sam da ga mlatim, a on vrišti..."

Štimac o sudiji Makeliju: Sanjao sam da ga mlatim, a on vrišti..."

Telegraf pre 4 dana
Fudbalski stručnjak je baš ljut... Bivši selektor indijske fudbalske reprezentacije, Igor Štimac, gostovao u emisiji "Otvoreno" na hrvatskoj televiziji. Tokom emisije, komentarisao je sudiju Danija Makelija, koji je sudio odlučujuću utakmicu… »

Vesti dana »