Povezane vesti

Zelenski predstavio novog komandanta "ratnicima": Javio se snimkom iz Donjecke oblasti pošto su primili raport sa položaja…

Zelenski predstavio novog komandanta "ratnicima": Javio se snimkom iz Donjecke oblasti pošto su primili raport sa položaja…

Kurir pre 5 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski danas je stigao u Donjecku oblast, a u njegovoj pratnji su bili general pukovnik Oleksandr Sirski, glavnokomandujući oružanih snaga i brigadni general Andrij Gnatov, novopostavljeni komandant združenih snaga… »
Zelenski na frontu u Donjecku predstavio novog komandanta Združenih snaga

Zelenski na frontu u Donjecku predstavio novog komandanta Združenih snaga

Al Jazeera pre 4 dana
Želim da zapamtite da su najvažniji naši ljudi i uradite sve da sačuvate maksimalan broj osoblja, rekao je ukrajinski predsjednik. Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski je u okviru radne posjete Donjeckoj oblasti predstavio novoimenovanog… »
Zelenski u poseti liniji fronta u Donjecku: Ukrajinski predsednik predstavio novog komandanta združenih snaga (foto, video)

Zelenski u poseti liniji fronta u Donjecku: Ukrajinski predsednik predstavio novog komandanta združenih snaga (foto, video)

Blic pre 4 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski predstavio je danas, u okviru radne posete Donjeckoj oblasti, novoimenovanog komandanta Združenih snaga Oružanih snaga Ukrajine Andrija Gnatova. - Razumem da je ovo jedna od najodgovornijih misija, verovatno… »
Zelenski posetio liniju fronta u Donjecku, predstavio novog komandanta Združenih snaga

Zelenski posetio liniju fronta u Donjecku, predstavio novog komandanta Združenih snaga

Nova pre 4 dana
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski predstavio je danas, u okviru radne posete Donjeckoj oblasti, novoimenovanog komandanta Združenih snaga Oružanih snaga Ukrajine Andrija Gnatova. „Razumem da je ovo jedna od najodgovornijih misija, verovatno… »
Zelenski posetio liniju fronta u Donjecku, predstavio novog komandanta Združenih snaga

Zelenski posetio liniju fronta u Donjecku, predstavio novog komandanta Združenih snaga

RTV pre 4 dana
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski predstavio je danas, u okviru radne posete Donjeckoj oblasti, novoimenovanog komandanta Združenih snaga Oružanih snaga Ukrajine Andrija Gnatova. "Razumem da je ovo jedna od najodgovornijih misija… »
Zelenski 'obilazi vojnike' u istočnoj Donjeckoj oblasti

Zelenski 'obilazi vojnike' u istočnoj Donjeckoj oblasti

Slobodna Evropa pre 4 dana
Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski objavio je u srijedu na društvenim mrežama da je otišao u Pokrovsk, grad blizu posebno teške zone fronta u Donjeckoj oblasti, na istoku Ukrajine. "Počeo sam ovaj dan u Donjeckoj oblasti sa našim vojnicima… »
"Danas sam zvanično..." Zelenski se oglasio (video)

"Danas sam zvanično..." Zelenski se oglasio (video)

Alo pre 4 dana
Predsednik Ukrajine Volodomir Zelenski oglasio se na Telegramu. "Zajedno sa našim vojnicima, zajedno sa glavnokomandujućim Sirskim i novim komandantom Ujedinjenih snaga, generalom Hnatovom. Danas sam zvanično predstavio Andrija Hnatova svima koji su… »

Vesti dana »