Povezane vesti

Urnebesna poruka ćire i bobana rajovića zapalila mreže! Nakon poraza Srbije, ljudi padaju od smeha (foto)

Urnebesna poruka ćire i bobana rajovića zapalila mreže! Nakon poraza Srbije, ljudi padaju od smeha (foto)

Kurir 26.06.2024
Na Evropskom prvenstvu u fudbalu u Nemačkoj reprezentacija Srbije je ispala nakon utakmice sa Danskom, koja je završena rezultatom 0:0. Oko 35.000 navijača je podržavalo naše reprezentativce na prvenstvu, a među njima su bili i pevač Boban Rajović… »
(Foto) "Ne pomaže ni piroman": Urnebesna poruka Ćire i Bobana Rajovića nakon poraza Srbije, ljudi umru od smeha

(Foto) "Ne pomaže ni piroman": Urnebesna poruka Ćire i Bobana Rajovića nakon poraza Srbije, ljudi umru od smeha

Blic 26.06.2024
Na Evropskom prvenstvu u fudbalu u Nemačkoj reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Danske. Oko 35.000 navijača je podržavalo naše reprezentativce na prvenstvu, a među njima su bili i pevač Boban Rajović i njegov kolega Dejan Ćirković… »
"Ja sam šef parade, a: Vi?" i Keba odlučio da komentariše Piksija i debakl Srbije na EP: "Žao mi je što ću reći neke…

"Ja sam šef parade, a: Vi?" i Keba odlučio da komentariše Piksija i debakl Srbije na EP: "Žao mi je što ću reći neke…

Blic 26.06.2024
Reprezentacija Srbije sinoć je igrala protiv reprezentacije Danske, rezultat je bio 0:0, a naš tim je ispao sa Evropskog prvenstva u fudbalu. Folker Dragan Kojić Keba je sada govorio na tu temu, a onda je bez zadrške pričao i o selektoru Srbije… »
"Piksi je moj prijatelj i žao mi je što ću ovo reći, ali..." Keba udario na Orlove nakon kraha na EP: On kao laik je…

"Piksi je moj prijatelj i žao mi je što ću ovo reći, ali..." Keba udario na Orlove nakon kraha na EP: On kao laik je…

Kurir 26.06.2024
Pevač Dragan Kojić Keba u gostovanju u emisiji "Puls Srbije" komentarisao je učinak Srbije na Evropskom prvenstvu, analizirajući razloge neuspeha našeg tima. Keba je započeo razgovor prisećajući se gledanja utakmice sa svojim prijateljem, Saletom… »
"Žao mi je što ću ovo reći..." Keba o Orlovima i Piksiju: "Nije uspostavio kontrolu! Prepoznao sam ego kod..."

"Žao mi je što ću ovo reći..." Keba o Orlovima i Piksiju: "Nije uspostavio kontrolu! Prepoznao sam ego kod..."

Telegraf 26.06.2024
Istakao da mu je Dragan Stojković prijatelj, a ovo mu je poručio. Pevač Dragan Kojić Keba komentarisao je učinak Srbije na Evropskom prvenstvu, analizirajući razloge neuspeha našeg tima. - Gledali smo sinoć zajedno utakmicu moj komšija Sale… »

Vesti dana »