Povezane vesti

Vučić: Nije bilo sastanka s Kurtijem, nije hteo da me vidi

Vučić: Nije bilo sastanka s Kurtijem, nije hteo da me vidi

Nedeljnik pre 4 dana
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić rekao je da je u Briselu imao korektne bilateralne sastanke sa visokim predstavnikom Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Đuzepom Boreljem i specijalnim izaslanikom EU Miroslavom Lajčakom, ali da… »
Vučić: Spremni smo da učestvujemo u pronalaženju kompromisnih rešenja, ali Priština ne želi

Vučić: Spremni smo da učestvujemo u pronalaženju kompromisnih rešenja, ali Priština ne želi

RTK pre 4 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je tokom današnjeg prvog bilateralnog sastanka sa visokim predstavnikom EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozepom Boreljom i specijalnim izaslanikom EU za dijalog Miroslavom Lajčakom istakao punu… »
Vučić: Ponovio sam punu posvećenost Beograda nastavku Dijaloga

Vučić: Ponovio sam punu posvećenost Beograda nastavku Dijaloga

Radio sto plus pre 4 dana
Vučić je na Instagramu napisao: “Ponovio sam (na sastanku) posvećenost i spremnost da učestvujemo u traženju kompromisnog rešenja u cilju zaštite srpskog naroda i normalizacije odnosa i dodao da Priština nije u stanju da ispuni ono što je… »
Vučić u Briselu: Ne očekujem ništa posebno od nove runde dijaloga

Vučić u Briselu: Ne očekujem ništa posebno od nove runde dijaloga

Glas Amerike pre 4 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i kosovski premijer Aljbin Kurti sastaće se u sredu u Briselu, u okviru dijaloga o normalizaciji odnosa. Sastanak se održava na poziv visokog predstavnika Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozepa… »
Vučić: Važni sastanci sa EU zvaničnicima,prve tranše iz Agende rasta pre kraja godine

Vučić: Važni sastanci sa EU zvaničnicima,prve tranše iz Agende rasta pre kraja godine

IndeksOnline pre 4 dana
BRISEL – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u Briselu, gde će danas učestvovati u novoj rundi dijaloga Beograda i Prištine, da je tokom dana imao važne sastanke sa evropskim zvaničnicima i najavio da bi Srbija pre kraja godine mogla da dobije… »
Vučić: Od današnjih razgovora sa Kurtijem ne očekujem ništa

Vučić: Od današnjih razgovora sa Kurtijem ne očekujem ništa

Nedeljnik pre 4 dana
(Beta) – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da od današnjih razgovora u okviru dijaloga Beograda i Prištine sa premijerom Kosova ne očekuje ništa. Vučić je rekao da je razgovarao sa predsednikom Evropskog saveta Šarlom Mišelom o… »
Vučić: Od današnjih razgovora sa Kurtijem ne očekujem ništa

Vučić: Od današnjih razgovora sa Kurtijem ne očekujem ništa

Radio sto plus pre 4 dana
Vučić je rekao da je razgovarao sa predsednikom Evropskog saveta Šarlom Mišelom o odnosu Srbije i EU, evrointegracijama, ali i o globalnim dešavanjima, investicijama, kritičnim mineralnim sirovinama. Razgovarao je i sa komesarom EU za susedsku… »
Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Radio sto plus pre 5 dana
“Kurti i Vučić potvrdili su učešće. Visoki predstavnik Žozep Borel i specijalni izaslanik Miroslav Lajčak imaće odvojene sastanke sa liderima, nakon čega će uslediti zajednički trojni sastanak”, navodi se u saopštenju Evropslke službe… »

Vesti dana »