Povezane vesti

Bizarna nesreća u centru Beograda: Tramvaj iskočio iz šina, žena i sedam muškaraca pokušavaju „na gurku“ da ga vrate…

Bizarna nesreća u centru Beograda: Tramvaj iskočio iz šina, žena i sedam muškaraca pokušavaju „na gurku“ da ga vrate…

Nova pre 4 dana
Jedan tramvaj ispao je iz šina danas u centru Beograda. Kako piše Instagram stranici moj_beo_grad, nesreća se dogodila u Ulici kraljice Marije Trenutno je zastoj u ovom delu grada. A post shared by MOJ – BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Na bizranom snimku… »
"Ovo postoji samo u Srbiji"! Tramvaj ponovo ispao iz šina, nekoliko građana guranjem pokušali da ga vrate (video)

"Ovo postoji samo u Srbiji"! Tramvaj ponovo ispao iz šina, nekoliko građana guranjem pokušali da ga vrate (video)

Mondo pre 4 dana
Tramvaj je ispao iz šina u centru Beograda. Tramvaj je ispao iz šina u centru Beograda. Na instagram stranici "moj_beo_grad" objavljen je snimak nesreće koja se dogodila u ulici Kraljice Marije, kada je tramvaj isapo iz šina. Još uvek nema… »
Nesvakidašnja scena u centru Beograda: Osam ljudi pokušava da vrati tramvaj na šine (video)

Nesvakidašnja scena u centru Beograda: Osam ljudi pokušava da vrati tramvaj na šine (video)

Blic pre 4 dana
U ulici Kraljice Marije došlo je do zastoja u saobraćaju, gde je, kako se pretpostavlja prema snimku sa društvenih mreža, tramvaj iskočio iz šina. Na snimku koji kruži društvenim mrežama vidi se tramvaj sa otvorenim vratima, dok ga osam… »

Vesti dana »