Povezane vesti
Euro 2024: „Tuga, čemer, jad“ i malo mira da se obiđe grad - srpski navijači dan posle kraha u Minhenu
Južne vesti 26.06.2024
Reuters/BBC Grujica Andrić iz Minhena Mirno jutro osvanulo je u sredu u Minhenu, a tišinu i pospanost u stanici podzemne železnice prekida pravilno lupanje štikli žene koja užurbanim koracima žuri da izađe na Marijenplac. U utorak se ta štikla ne bi čula… »
Euro 2024: „Tuga, čemer, jad“ i malo mira da se obiđe grad – srpski navijači dan posle kraha u Minhenu
Danas 26.06.2024
Grujica Andrić iz Minhena Mirno jutro osvanulo je u sredu u Minhenu, a tišinu i pospanost u stanici podzemne železnice prekida pravilno lupanje štikli žene koja užurbanim koracima žuri da izađe na Marijen plac. U utorak se ta štikla ne bi čula od pesme… »
Vesti dana »
Završen protest ispred Tužilaštva za organizovani kriminal, studenti predali pismo tužiocu Nenadiću
Beta pre 44 minutajoš 21 povezana
Vučić: Ishod pregovora sa SAD o novoj licenci NIS-a u narednih 48 sati; O pretnjama i uvredama: Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti
RTV pre 9 minutajoš 37 povezanih
Poplave u Vranju i Svilajncu: Evakuacija i zatvaranje mosta zbog visokog vodostaja
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 27 povezanih
Raspuštena skupština Kosova: Osmani donela odluku, vanredni izbori 28. decembra
Blic pre 50 minutajoš 26 povezanih



