Povezane vesti

"Imaš 3 meseca da prevariš muža i razbaštiniš decu" Vedrana Rudan operisala rak - Spalili mi i jetru i džep!

"Imaš 3 meseca da prevariš muža i razbaštiniš decu" Vedrana Rudan operisala rak - Spalili mi i jetru i džep!

Mondo pre 4 dana
Hrvatska književnica je nedavno otkrila da boluje od karcinoma. Hrvatska književnica je nedavno otkrila da boluje od karcinoma Hrvatska književnica Vedrana Rudan nedavno je otkrila da boluje od opake bolesti, a sada se oglasila na mrežama i obavestila… »
Operisana Vedrana Rudan: "Spalili su mi rak, ostala sam bez komada jetre, ali spadam u 5% srećnika"

Operisana Vedrana Rudan: "Spalili su mi rak, ostala sam bez komada jetre, ali spadam u 5% srećnika"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Hrvatska književnica Vedrana Rudan (74) otkrila je nedavno da boluje od raka. Vedrana se sada oglasila na svom zvaničnom Fejsbuk nalogu gde je otkrila od kog retkog raka boluje. - Pozdrav svima! Čujte, javila sam vam da imam rak pa će… »
Vedrana Rudan se ponovo oglasila: Otkrila od kog raka boluje, "Samo 5% srećnika može da se operiše", svojim fanovima…

Vedrana Rudan se ponovo oglasila: Otkrila od kog raka boluje, "Samo 5% srećnika može da se operiše", svojim fanovima…

Kurir pre 4 dana
Vedrana Rudan, čiji su tekstovi oduvek osvajali srca čitatelja svojojm iskrenošću i humorom, ponovo se obratila javnosti putem svoje službene Fejsbuk stranice i obavestila svoje obožavatelje o daljem razvoju njenog zdravstvenog stanja. "Pozdrav… »

Vesti dana »