Povezane vesti

Hoće da me bije ako mu ne otpevam odmah pesmu: Peđa Jovanović doživeo jezivu scenu na nastupu

Hoće da me bije ako mu ne otpevam odmah pesmu: Peđa Jovanović doživeo jezivu scenu na nastupu

Večernje novosti pre 4 dana
PEĐA JOVANOVIĆ otvorio je dušu o neprijatnim scenama na nastupima usled preterane konzumacije alkohola nekoga od gostiju. Foto: ATA images Iako je bilo raznih situacija, istakao je da je uvek pronalazio rešenje i način da smiri tenzije. –Ja svakako… »
"Hoće da me bije ako mu ne otpevam pesmu odmah" Peđu Jovanovića napao pijani gost na nastupu: Treba imati čelične živce…

"Hoće da me bije ako mu ne otpevam pesmu odmah" Peđu Jovanovića napao pijani gost na nastupu: Treba imati čelične živce…

Kurir pre 4 dana
Peđa Jovanović progovorio je o neprijatnim scenama na nastupima usled preterane konzumacije alkohola gostiju. Iako je bilo raznih situacija, istakao je da je uvek pronalazio rešenje i način da smiri tenzije. – Ja svakako gledam ako se bilo kakva… »
"Hteo je da me bije ako mu odmah ne otpevam pesmu": Peđa Jovanović doživeo neprijatnu situaciju usred nastupa

"Hteo je da me bije ako mu odmah ne otpevam pesmu": Peđa Jovanović doživeo neprijatnu situaciju usred nastupa

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Pevač Peđa Jovanović otvoreno je govorio o neprijatnim situacijama koje su mu se dešavale na nastupima usled preterane konzumacije alkohola gostiju. Peđa je istakao je da je uvek pronalazio način da smiri tenzije. - Ja svakako gledam… »

Vesti dana »