Povezane vesti

"Debakl je kad pijančiš u Augzburgu i Minhenu, kad se tučeš": Zagonetna izjava selektora po dolasku u Beograd

"Debakl je kad pijančiš u Augzburgu i Minhenu, kad se tučeš": Zagonetna izjava selektora po dolasku u Beograd

Telegraf pre 4 dana
Selektor je stao pred medije, a poslao je i misterioznu poruku. Fudbalska reprezentacija Srbije završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a izabranici Dragana Stojkovića Piksija sleteli su u Beograd. Naime, posle skoro pet sati čekanja… »
FK Novi Pazar: "FSS zakržljao i staromodan - Piksi mora da ode"

FK Novi Pazar: "FSS zakržljao i staromodan - Piksi mora da ode"

B92 pre 3 dana
Fudbalski klub Novi Pazar osetio je potrebu da se oglasi nakon fijaske srpske reprezentacije na Evropskom prvenstvu. Iz Pazara su jasni - traže hitne promene na svim nivoima u strukturi Fudbalske organizacije. Selektor, kažu iz Pazara, jeste problem i… »
Novi Pazar zahteva promenu rukovodstva FSS: Stojković nije jedini krivac

Novi Pazar zahteva promenu rukovodstva FSS: Stojković nije jedini krivac

Sportski žurnal pre 4 dana
“Novi Pazar poziva i druge klubove da svi zajedno uzmemo učešće u predlaganju mera za kreiranje zdravog i kompetativnog fudbalskog ambijenta. Mi ne smemo više ostati nemi posmatrači i puki objekat u donošenju važnih odluka. Ako i dalje ćutimo… »
Pazarci neće da budu nemi posmatrači: ''Dragan Stojković nije jedini krivac''

Pazarci neće da budu nemi posmatrači: ''Dragan Stojković nije jedini krivac''

Sportske.net pre 4 dana
Burne su reakcije posle neuspešnog pokušaja naše reprezentacije da se plasira u osminu finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Selektor Stojković je na najžešćem udaru, mnogi ga već sada smatraju bivšim, iako on još uvek nije pokazao nameru da… »
Jokanović se oglasio: Evo šta prvi kandidat za selektora Srbije kaže o našem nastupu na euru! (video)

Jokanović se oglasio: Evo šta prvi kandidat za selektora Srbije kaže o našem nastupu na euru! (video)

Hot sport pre 4 dana
Jokanović bi mogao da preuzme Orlove Gost emisije „Sportlight“ na kanalu „Sport klub“ u sredu uveče bio je Slaviša Jokanović, koji je podelio svoje mišljenje o nastupu reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu. – Ja sam se objektivno… »
„Onaj ko je vodio reprezentaciju da napravi dublju analizu“

„Onaj ko je vodio reprezentaciju da napravi dublju analizu“

Sport klub pre 4 dana
Gost Sportljatovog Euro specijala u sredu uveče bio je i Slaviša Jokanović koji je takođe govorio o učinku reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu. „Ja sam se objektivno nadao da ćemo smoći snage da prođemo grupu. Posle toga i da smo… »
Rijaliti "Piksi" - šta to tišti selektora? VIDEO

Rijaliti "Piksi" - šta to tišti selektora? VIDEO

B92 pre 4 dana
Povratak reprezentacije Srbije sa EURO doveo je do dramatičnih izjava selektora Dragana Stojkovića Piksija. Čim je izašao iz aviona stao je pred novinare, ali nije bio preterano odmeren u izjavama kao što je to uobičajeno na njegovim pres… »
Piksi namerno povukao Srbiju u ambis? Stojković na ovaj način sebi osigurao milion evra odštete!

Piksi namerno povukao Srbiju u ambis? Stojković na ovaj način sebi osigurao milion evra odštete!

Hot sport pre 4 dana
Piksi je glavni krivac zbog kog Srbija nije prošla u nokaut fazu Najnoviji sporazum koji je pre samo dva meseca zaključen između Dragana Stojkovića Piksija i Fudbalskog saveza Srbije sadrži odredbu koja je već izazvala burne reakcije. Naime, FSS je… »
Rezultati hotsport ankete: Narod bira Piksijevog naslednika, dva imena se ističu u konkurenciji za selektora Srbije! (foto)

Rezultati hotsport ankete: Narod bira Piksijevog naslednika, dva imena se ističu u konkurenciji za selektora Srbije! (foto)

Hot sport pre 4 dana
Srbija je doživela neuspeh na Evropskom prvenstvu Juče su se u medijima pojavile informacije da selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, neće ostati na svojoj poziciji nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu. Iako je Piksi… »
Piksi po povratku u Beograd: „Razumem frustraciju – ne živim od ovog posla“

Piksi po povratku u Beograd: „Razumem frustraciju – ne živim od ovog posla“

Sputnik pre 4 dana
Reprezentacija Srbije vratila se nešto pre ponoći u Beograd, sa nešto više od dva sata kašnjenja, a selektor Dragan Stojković Piksi poručio je novinarima na aerodromu Nikola Tesla da je on najodgovorniji za rezultat, takav kakav je, ali nije… »
Piksi: Ja sam najodgovorniji! Ostavka? Ajde, sledeće pitanje.. Nisam ja rijaliti

Piksi: Ja sam najodgovorniji! Ostavka? Ajde, sledeće pitanje.. Nisam ja rijaliti

Sportski žurnal pre 4 dana
Nema smisla, pravite senzacije bez ikakve potrebe. Šta da vam kažem? Da kažem, borili smo se, dali smo sve od sebe, to ste videli i sami, naglasio je selektor. - Ja sam najodgovorniji, ja donosim odluke. Sve što sam uradio, uradio sam najbolje po tim… »
"Ja sam poslednji koji bi angažovao hrvatski avion" Prva poruka iz FSS o skandalu na letu reprezentacije na EURO

"Ja sam poslednji koji bi angažovao hrvatski avion" Prva poruka iz FSS o skandalu na letu reprezentacije na EURO

Mondo pre 4 dana
Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije oglasio se o propustu u organizaciji puta reprezentacije u Nemačku. Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije oglasio se o propustu u organizaciji puta reprezentacije u Nemačku Generalni sekretar Fudbalskog… »
Nisam Ja rijaliti! Stojković: Ne treba senzacije da se prave

Nisam Ja rijaliti! Stojković: Ne treba senzacije da se prave

Dnevnik pre 4 dana
BEOGRAD: „Ja sam najodgovorniji, ja donosim odluke. Sve što sam uradio, uradio sam najbolje po tim. Od treninga, priprema utakmice, do analiza protivnika, do svega što je u opisu posla, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Dragan Stojković po… »
Piksi: Kakav fijasko, o čemu govorite? Dobro smo ih namučili

Piksi: Kakav fijasko, o čemu govorite? Dobro smo ih namučili

Radio 021 pre 4 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije u sredu uveče sletela je na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" posle neuspešnog nastupa na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Prvo pitanje novinara selektoru Draganu Stojkoviću ticalo se fijaska u Nemačkoj, ali se… »
Pobuna protiv Piksija? Ovo je istina! Oglasio se jedan od prozvanih da su selektoru rekli ne!

Pobuna protiv Piksija? Ovo je istina! Oglasio se jedan od prozvanih da su selektoru rekli ne!

Mondo pre 4 dana
Predrag Rajković je odgovorio na spekulacije da deo igrača bojkotuje Dragana Stojkovića Piksija. Predrag Rajković je odgovorio na spekulacije da deo igrača bojkotuje Dragana Stojkovića Piksija. Reprezentativci Srbije vratili su se u Beograd nakon… »
Zašto je Srbija letela hrvatskim avionom? Piksi se oglasio o propustu FSS koji je izazvao buru

Zašto je Srbija letela hrvatskim avionom? Piksi se oglasio o propustu FSS koji je izazvao buru

Mondo pre 4 dana
Dragan Stojković pričao je i o propustu koji se dogodio pre odlaska na Evropsko prvenstvo. Dragan Stojković pričao je i o propustu koji se dogodio pre odlaska na Evropsko prvenstvo. Reprezentacija Srbije vratila se u Beograd posle ispadanja sa… »
"Ne verujem da piksi može da okrene stvari" Generalni sekretar FSS otkrio: Tražio je novi ugovor pred EURO

"Ne verujem da piksi može da okrene stvari" Generalni sekretar FSS otkrio: Tražio je novi ugovor pred EURO

Mondo pre 4 dana
Po svemu sudeći, najavljeni rastanak selektora i Fudbalskog saveza Srbije je veoma izvestan. Po svemu sudeći, najavljeni rastanak selektora i Fudbalskog saveza Srbije je veoma izvestan Posle povratka sa Evropskog prvenstva posle neuspeha Srbije… »
Šurbatović: Ne verujem da Stojković može da preokrene stvari, odlazim sa funkcije

Šurbatović: Ne verujem da Stojković može da preokrene stvari, odlazim sa funkcije

RTS pre 4 dana
Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović rekao je za Tanjug da ne veruje da selektor Dragan Stojković može da preokrene stvari u ekipi posle dva vezana velika takmičenja na kojima je bio poslednji u grupi i istovremeno najavio… »
Prva ostavka u srpskom fudbalu posle neuspeha! Saopštena novinarima na aerodromu: "Zabrinut sam za budućnost"

Prva ostavka u srpskom fudbalu posle neuspeha! Saopštena novinarima na aerodromu: "Zabrinut sam za budućnost"

Mondo pre 4 dana
Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije podneo je ostavku. Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije podneo je ostavku. Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović povući će se uskoro i to je saopštio novinarima prilikom… »
Stojković: Ja sam najodgovorniji. Ostavka? Ajde, sledeće pitanje..

Stojković: Ja sam najodgovorniji. Ostavka? Ajde, sledeće pitanje..

IndeksOnline pre 4 dana
BEOGRAD – Ja sam najodgovorniji, ja donosim odluke. Sve što sam uradio, uradio sam najbolje po tim. Od treninga, priprema utakmice, do analiza protivnika, do svega što je u opisu posla, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Dragan Stojković po… »
Jovan Šurbatović najavio ostavku: "Imamo mi o važnijim stvarima da pričamo, zabrinut sam za naš fudbal"

Jovan Šurbatović najavio ostavku: "Imamo mi o važnijim stvarima da pričamo, zabrinut sam za naš fudbal"

Kurir pre 4 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije vratila se večeras u Beograd nakon ispadanja sa Evropskog prvenstva u fudbalu. Veliki broj novinara došao je na aerodrom "Nikola Tesla", a izjavu je dao generalni sekretar saveza, Jovan Šurbatović. Potvrdio je Jovan… »
Pravite probleme, čekali ste neuspeh! Piksi ljut sleteo u Beograd - ko neće da igra dok sam selektor!?

Pravite probleme, čekali ste neuspeh! Piksi ljut sleteo u Beograd - ko neće da igra dok sam selektor!?

Mondo pre 4 dana
Dragan Stojković Piksi oglasio se posle povratka iz Nemačke. Dragan Stojković Piksi oglasio se posle povratka iz Nemačke. Reprezentacija Srbije stigla je na beogradski aerodrom posle pravog putešestvija iz Minhena posle Evropskog prvenstva. Čekali u… »
Pitali smo Piksija da li bi voleo da ostane selektor: "Ja volim svoju zemlju, ali..."

Pitali smo Piksija da li bi voleo da ostane selektor: "Ja volim svoju zemlju, ali..."

Telegraf pre 4 dana
Prvi je na aerodromu izašao selektor Dragan Stojklović Piksi, koji je stao i govorio pred medijima. Fudbalska reprezentacija Srbije završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj pošto je u odlučujućem meču odigrala nerešeno 0:0 sa… »
Piksija pitali o pobuni igrača da neće igrati dok je tu: "To pitaj njih, čoveče!"

Piksija pitali o pobuni igrača da neće igrati dok je tu: "To pitaj njih, čoveče!"

Telegraf pre 4 dana
Selektor je istakao da su fudbaleri dali svoj maksimum. Fudbalska reprezentacija Srbije završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj pošto je u odlučujućem meču odigrala nerešeno 0:0 sa selekcijom Danske, a izabranici Dragan Stojkovića… »
Evo kako je Šurbatović objasnio skandal za avion Orlova sa šahovnicom: "Nije bio hrvatski"

Evo kako je Šurbatović objasnio skandal za avion Orlova sa šahovnicom: "Nije bio hrvatski"

Telegraf pre 4 dana
Orlove je na aerodromu sačekao veliki broj novinara, a osim selektora Dragana Stojkovića Piksija, i generalni sekretar saveza, Jovan Šurbatović govorio je pred kamerama. Fudbalska reprezentacija Srbije doputovala je u Beograd posle ispadanja sa… »
Šurbatovića upitali da li je spreman da podnese ostavku: "Ozbiljno sam zabrinut za srpski fudbal..."

Šurbatovića upitali da li je spreman da podnese ostavku: "Ozbiljno sam zabrinut za srpski fudbal..."

Telegraf pre 4 dana
Selektor Dragan Stojković Piksi, prvi je izašao i obratio se pred kamerama, a onda je to učinio i Jovan Šurbatović, generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije. Fudbaleri Srbije doputovali su u Beograd nakon ispadanja sa Evropskog prvenstva u… »
Prvo obraćanje Šurbatovića po dolasku u Beograd: "Prelazim na drugu funkciju..."

Prvo obraćanje Šurbatovića po dolasku u Beograd: "Prelazim na drugu funkciju..."

Telegraf pre 4 dana
Generalni sekretar FSS stao pre d novinare... Fudbalska reprezentacija Srbije doputovala je u Beograd posle ispadanja sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Orlove je na aerodromu sačekao veliki broj novinara, a osim selektora Dragana Stojkovića Piksija, i… »

Vesti dana »