Povezane vesti

Tijana Čurović: Izvršitelji zbog duga od 14 dinara i hitna operacija u Beču!

Tijana Čurović: Izvršitelji zbog duga od 14 dinara i hitna operacija u Beču!

Svet plus pre 5 dana
Glumica Tijana Čurović nedavno je izazvala pažnju javnosti kada su je izvršitelji posetili zbog duga od 14 dinara za električnu energiju, što je podelila na svom Instagram profilu. U istom periodu, Tijana je prošla kroz hitnu operaciju u Beču, gde… »
Tek što su se pomirili... Tijani i Slaviši Čurović izvršitelji zakucali na vrata: Došli da nose stvari... (FOTO)

Tek što su se pomirili... Tijani i Slaviši Čurović izvršitelji zakucali na vrata: Došli da nose stvari... (FOTO)

Story pre 4 dana
U dom Tijane i Slaviše Čurović nedavno su svratili izvršitelji kako bi popisali stvari i na taj način izvršili nadoknadu štete ili zaostalog plaćanja. Glumica, koja se tada našla kod kuće, nije znala šta ju je snašlo, a kada je od nadležnog… »
Izvršitelji joj došli na vrata zbog 14 dinara! Naša glumica u čudu: "Slučajno sam pogrešno prepisala račun"

Izvršitelji joj došli na vrata zbog 14 dinara! Naša glumica u čudu: "Slučajno sam pogrešno prepisala račun"

Mondo pre 4 dana
Glumica Tijana Čurović našla se u nezavidnoj situaciji kada su joj, izvršitelji pokucali na vrata i to zbog duga, kako je navela, od 14 dinara. Glumica Tijana Čurović našla se u nezavidnoj situaciji kada su joj, izvršitelji pokucali na vrata i to… »
Našoj glumici izvršitelji pokucali na vrata zbog duga od 14 dinara: "Slučajno sam pogrešno prepisala na poslednjem računu"

Našoj glumici izvršitelji pokucali na vrata zbog duga od 14 dinara: "Slučajno sam pogrešno prepisala na poslednjem računu"

Blic pre 4 dana
Glumica Tijana Čurović pre nekoliko godina našla se u nezavidnoj situaciji kada su joj, izvršitelji pokucali na vrata i to zbog duga, kako je navela, od 14 dinara. Naime, Tijana Čurović je svoje neprijatno iskustvo tada podelila na Instagram storiju… »

Vesti dana »