Povezane vesti

Istorijska utakmica, pao je rekord! Sudio je Srbiji protiv Slovenije, sada je uradio nešto što niko pre njega nije

Istorijska utakmica, pao je rekord! Sudio je Srbiji protiv Slovenije, sada je uradio nešto što niko pre njega nije

Kurir pre 4 dana
Poslednji dan grupne faze Evropskog prvenstva doneo nam je i istorijsku utakmicu. Utakmica između Turske i Češke bila je izuzetno zanimljiva od početka do kraja i na njoj je viđeno puno uzbuđenja. Meč je završen pobedom Turaka rezultatom 2:1… »
Kad se dvostruki srpski komšija razmaše

Kad se dvostruki srpski komšija razmaše

Sputnik pre 4 dana
Ištvan Kovač, rumunski sudija mađarskog porekla, oborio je rekord po broju dodljenih kartona na Evropskom prvenstvu. Tokom meča Turske i Češke podelio je 16 žutih i dva crvena kartona. Fudbaleri Turske savladali su Češku u trećem kolu grupne… »
Dejan Nedić vikao na radeta Bogdanovića! Bura u studiju: Vi niste sudija, znao sam šta me čeka ovde!

Dejan Nedić vikao na radeta Bogdanovića! Bura u studiju: Vi niste sudija, znao sam šta me čeka ovde!

Mondo pre 4 dana
Dejan Nedić i Rade Bogdanović imali su raspravu povodom jedne sudijske odluke na Evropskom prvenstvu. Dejan Nedić i Rade Bogdanović imali su raspravu povodom jedne sudijske odluke na Evropskom prvenstvu. Grupna faza Evropskog prvenstva u fudbalu je… »
Frka u studiju RTS-a! Rade Bogdanović i Dejan Nedić u ozbiljnom klinču

Frka u studiju RTS-a! Rade Bogdanović i Dejan Nedić u ozbiljnom klinču

Večernje novosti pre 4 dana
Fudbaleri Češke Republike ispali su sa Evropskog prvenstva posle poraza od selekcije Turske (1:2) golom Čenka Tosuna u nadoknadi, ali je detalj o kojem se priča sa ovog meča definitivno crveni karton za Antonina Baraka iz 20. minuta. FOTO… »
"On je najgori sudija u istoriji": Žestoke kritike na račun arbitra meča Češka - Turska

"On je najgori sudija u istoriji": Žestoke kritike na račun arbitra meča Češka - Turska

Telegraf pre 4 dana
Oboren rekord po broju kartona... Fudbalska reprezentacija Turske savladala je Češku rezultatom 2:1 i tako izborila plasman u narednu fazu Evropskog prvenstva. Sa druge strane, Češka je završila takmičenje sa jednim osvojenim bodom. Pomenuti meč… »
Pao neslavni rekord Na Evropskom prvenstvu: Rumun uspeo da nadmaši i čuvenog Rusa

Pao neslavni rekord Na Evropskom prvenstvu: Rumun uspeo da nadmaši i čuvenog Rusa

Telegraf pre 4 dana
Nezabeležena situacija... Fudbalska reprezentacija Turske je pobedom protiv Češke rezultatom 2:1 izborila plasman u drugu fazu Evropskog prvenstva, a na pomenutom meču oboren je i neslavni rekord. Naime, glavni sudija Ištvan Kovač je na ovoj… »

Vesti dana »