Povezane vesti

Cakić i Zdravković tražili da Cvetanović podnese ostavku jer je to sam obećao

Cakić i Zdravković tražili da Cvetanović podnese ostavku jer je to sam obećao

Jug press pre 5 dana
LESKOVAC Šef odborničke grupe Grupe građana Za Leskovac ZAJEDNO Nebojša Cakić i zamenik šefa te odborničke grupe Nenad Zdravković zatražili su danas da gradonačelnik Goran Cvetanović podnese ostavku, kao što je sam rekao da će da uradi ako je… »
Oni traže, on im ne da

Oni traže, on im ne da

Rešetka pre 4 dana
Ostavka gradonačelnika Leskovca Gorana Cevtanovića, rasprava o „Juri“, formiranje komisije za ispitivanje pljačke budžeta preko atarskih puteva, preispitivanje načina dodela sredstava za socijalne i medijske projekte, to su sve stvari koje je… »
Opozicja na sednici Skupštine glasa papirom „ostavka“

Opozicja na sednici Skupštine glasa papirom „ostavka“

Stav.life pre 4 dana
Šef odborničke grupe GG „Za Leskovac zajedno“ Nebojša Cakić zatražio je na današnjoj sednici Skupštine grada da gradonačelnik Leskovca podnese ostavku posetivši na izjavu gradonačelnika da će ostavku podneti ukoliko se dokaže umešanost… »
GG “Za Leskovac zajedno” traži ostavku gradonačelnika, glasanje sa natpisima “Ostavka”

GG “Za Leskovac zajedno” traži ostavku gradonačelnika, glasanje sa natpisima “Ostavka”

Jugmedia pre 4 dana
Opozicioni odbornik Grupe građana „Za Leskovac zajedno“ Nebojša Cakić citirao je danas za skupštinskom govornicom dokument Tužilaštva za organizovani kriminal, koji detaljno opisuje određivanje pritvora u vezi sa navodnim zloupotrebama u aferi… »

Vesti dana »