Povezane vesti

Nina Đogani ga posećivala u zatvoru, SAD u krevetu s njim: Gura joj prst u nos, a ona poslala jaku poruku za njega

Nina Đogani ga posećivala u zatvoru, SAD u krevetu s njim: Gura joj prst u nos, a ona poslala jaku poruku za njega

Kurir pre 4 dana
Ćerka Gagija Đoganija i Anabele Atijas, Nina Đogani objavila je na svom Instagramu fotografije sa dečkom koji je trenutno u Centralnom zatvoru. Nini dečko očito puno nedostaje, pa je sada na svom profilu objavila trenutke sa njim dok je još bio na… »
(Foto): Nina Đogani objavila fotografije iz kreveta sa dečkom koji je u zatvoru - Go do pojasa joj leži na ramenu: "Volim te…

(Foto): Nina Đogani objavila fotografije iz kreveta sa dečkom koji je u zatvoru - Go do pojasa joj leži na ramenu: "Volim te…

Blic pre 4 dana
Ćerka Gagija Đoganija i Anabele Atijas, Nina Đogani, objavila je na svom Instagram nalogu fotografije sa dečkom koji se nalazi u Centralnom zatvoru. Nina Đogani je na svom profilu objavila trenutke sa dečkom dok je on još bio na slobodi, a pozirali… »
Nina Đogani objavila sliku iz kreveta sa dečkom koji je u zatvoru: Ima poruku za njega

Nina Đogani objavila sliku iz kreveta sa dečkom koji je u zatvoru: Ima poruku za njega

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Ćerka Gagija Đoganija i Anabele Atijas, Nina Đogani, objavila je na svom Instagramu fotografije sa dečkom koji je trenutno u Centralnom zatvoru. Nini dečko očito puno nedostaje, pa je sada na svom profilu objavila trenutke sa njim… »
"Moja prelepa maturantkinja": Nina Đogani završila srednju školu, a za maturu ponela providno, perje i korset - Luna se…

"Moja prelepa maturantkinja": Nina Đogani završila srednju školu, a za maturu ponela providno, perje i korset - Luna se…

Blic pre 4 dana
Pobednica "Zadruge 2", jutjuberka Luna Đogani, oglasila se na društvenim mrežama povodom novog izdanja sestre Nine. Nina Đogani je završila srednju školu, pa je pokazala izdanje za maturu, koje je oduševilo njenu sestru. - Moja prelepa… »

Vesti dana »