Povezane vesti

Kadirov izdao urnebesno naređenje svom glavnom specijalcu: Hitno sam ga zvao, šaljemo dvojicu na njih - Podsmeva se NATO…

Kadirov izdao urnebesno naređenje svom glavnom specijalcu: Hitno sam ga zvao, šaljemo dvojicu na njih - Podsmeva se NATO…

Kurir pre 5 dana
Šef Čečenije Ramzan Kadirov naložio je komandantu specijalnih snaga Ahmat general-majoru Apti Alaudinovu da pošalje dva ranjena vojnika da se suprotstave estonskoj vojsci. On je tim sarkastičnim naređenjem odgovorio na vest da su estonske vlasti… »
Kadirov šalje vojnike na Estoniju?! Njegovo naređenje odjeknulo kao bomba

Kadirov šalje vojnike na Estoniju?! Njegovo naređenje odjeknulo kao bomba

Pravda pre 4 dana
Šef Čečenije, Ramzan Kadirov, dao je sarkastičan nalog komandantu specijalnih snaga Ahmat, general-majoru Apti Alaudinovu, da pošalje dva ranjena vojnika protiv estonske vojske. Ovo je bila reakcija Kadirova na vest da estonske vlasti razmatraju… »
Kadirov: Strašna estonska vojska, imaju par gumenih čamaca i šest mitraljeza

Kadirov: Strašna estonska vojska, imaju par gumenih čamaca i šest mitraljeza

Politika pre 4 dana
Čečenski lider Ramzan Kadirov predložio je način kako da se reaguje na diskusiju u Estoniji o mogućem slanju trupa u Ukrajinu. „Naložio sam generalu da prebaci dva naša ranjena vojnika u pravcu estonskih snaga, ali da ih prebace direktno na… »
Kadirov izdao naređenje: Pošalji dva ranjena vojnika...

Kadirov izdao naređenje: Pošalji dva ranjena vojnika...

B92 pre 4 dana
Šef Čečenije Ramzan Kadirov "naložio je" komandantu specijalnih snaga "Ahmat" general-majoru Apti Alaudinovu da pošalje dva ranjena vojnika da se suprotstave estonskoj vojsci. On je tim sarkastičnim naređenjem odgovorio na vest da su estonske… »

Vesti dana »