Povezane vesti

Kijanu Rivs stigao u Srbiju, čekaju ga pravi specijaliteti: "Obezbeđenje, sake, pivo i led"

Kijanu Rivs stigao u Srbiju, čekaju ga pravi specijaliteti: "Obezbeđenje, sake, pivo i led"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Holivudski glumac Kijanu Rivs povodom "Arsenal festa", stigao je u Kragujevac kao bas gitarista benda "Dogstar". Kijanu je imao i rajder-listu, koja je veoma skromna, što nije uobičajeno za zvezde njegovog kalibra. - Mislim da je ovo… »
Keanu Reeves stigao u Srbiju: Spremne srpske đakonije za holivudsku zvezdu!

Keanu Reeves stigao u Srbiju: Spremne srpske đakonije za holivudsku zvezdu!

Svet plus pre 4 dana
Holivudski glumac Keanu Reeves stigao je u Kragujevac povodom "Arsenal festa" kao basista benda "Dogstar". Njegova skromna rajder-lista iznenadila je sve, dok su lokalni restorani pripremili specijalitete Šumadije za slavnog gosta. Holivudski glumac… »
Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Lista zahteva iznenadila mnoge

Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Lista zahteva iznenadila mnoge

B92 pre 4 dana
Jedan od najpoznatijih ali i najvoljenijih Holivudskih glumaca, Kijanu Rivs, stigao je stigao je u Srbiju, tačnije, u Kragujevac. Kao što je i poznato, Kijanu Rivs će nastupati kao bas gitarista benda "Dogstar" na "Arsenal festu". I ptice na grani… »
Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Spremili mu pravi srpski meni u Kragujevcu, organizatori iznenađeni zahtevom velike zvezde

Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Spremili mu pravi srpski meni u Kragujevcu, organizatori iznenađeni zahtevom velike zvezde

Blic pre 4 dana
Holivudska zvezda Kijanu Rivs stigao je u Kragujevac kao bas gitarista benda Dogstar. Kijanu Rivs je, kako navode organizatori, imao i određene zahteve, takozvanu rajder-listu, za koncert s bendom u okvirtu Arsenal festa. - Mislim da je ovo jedan od… »
Kijanu stigao u šumadiju i ima zahteve: Traži čist led i čist toalet, a jednu stvar je nemoguće naći u Srbiji

Kijanu stigao u šumadiju i ima zahteve: Traži čist led i čist toalet, a jednu stvar je nemoguće naći u Srbiji

Mondo pre 4 dana
Kijanu Rivs nastupa sa svojim bendom u Srbiji, a ovo je njegova rajder lista. Kijanu Rivs nastupa sa svojim bendom u Srbiji, a ovo je njegova rajder lista. Kijanu Rivs je možda široj publici najpoznatiji kao glumac, ali mnogi ne znaju da je holivudska… »
Kijanu Rivs se gosti u "srpskoj toskani" Za čuvenog holivudskog glumca spremljen šumadijski meni: Prebranac, jagnjeća…

Kijanu Rivs se gosti u "srpskoj toskani" Za čuvenog holivudskog glumca spremljen šumadijski meni: Prebranac, jagnjeća…

Dnevnik pre 4 dana
Iako je najpoznatiji kao glumac, holivudska zvezda Kijanu Rivs u Kragujevac je stigao kao bas gitarista benda Dogstar. Holivudski superstar imao je i određene zahteve, takozvanu rajder-listu, za koncert s bendom u okviru Arsenal festa. Ona je, reklo bi… »
Tri prstena obezbeđenja, pivo, sake, led, kokosova voda... Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Spremili mu pravi srpski meni u…

Tri prstena obezbeđenja, pivo, sake, led, kokosova voda... Kijanu Rivs stigao u Srbiju: Spremili mu pravi srpski meni u…

Kurir pre 4 dana
Iako je najpoznatiji kao glumac, holivudska zvezda Kijanu Rivs u Kragujevac je stigao kao bas gitarista benda Dogstar. Holivudski superstar imao je i određene zahteve, takozvanu rajder-listu, za koncert s bendom u okviru Arsenal festa. Ona je, reklo bi… »

Vesti dana »