Povezane vesti

Očekuje se da Novak zaigra na Vimbldonu

Očekuje se da Novak zaigra na Vimbldonu

Politika pre 5 dana
Najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner postavljen je za prvog nosioca na predstojećem Vimbldonu, dok je Srbin Novak Đoković imenovan za drugog, saopštili su danas organizatori turnira. Đoković je 23. juna doputovao u London, a tokom ove nedelje… »
Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Politika pre 5 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija poražena od Mađarice Dalme Galfi 6:1, 7:6 (8:6). Meč je trajao jedan sat i 29 minuta. Danilović je 116. teniserka… »
Đokovićev trening sa Sinerom neuspešan: Ne znam šta da radim, nula poena sam osvojio

Đokovićev trening sa Sinerom neuspešan: Ne znam šta da radim, nula poena sam osvojio

Euronews pre 5 dana
Srpski teniser Novak Đoković se trenutno nalazi u Londonu gde se priprema za Vimbldon. Poslednje informacije iz engleske prestonice nisu pozitivne. Đoković je danas na "Centralnom terenu" trenirao sa Janikom Sinerom, a očekuje se i da uskoro bude… »
Džab iznenadio Šeltona, Monfis bolji od Bautiste Aguta

Džab iznenadio Šeltona, Monfis bolji od Bautiste Aguta

Sport klub pre 4 dana
Pol Džab je priredio iznenađenje i savladao Bena Šeltona na turniru u Majorki rezultatom 2:1 (6:3, 3:6, 7:6). Britanski teniser rangiran kao 289. na svetu izbacio je 14. tenisera posle trilera. Džab je fantastično otvorio meč i vrlo brzo napravio… »
Paolini nastavlja u sjajnom ritmu, Radukanu bez snage

Paolini nastavlja u sjajnom ritmu, Radukanu bez snage

Sport klub pre 4 dana
Džasmin Paolini je potvrdila dobru formu i Istbornu savladala domaću teniserku, Keti Bulter rezultatom 2:0 (6:1, 7:6). Sedma teniserka sveta i finalistkinja Rolan Garosa je protutnjala kroz prvi set. U prvom gemu se suočila sa brejk loptom i uspela je… »
Potvrdila dobru formu: Paolini nastavlja da pobeđuje u sjajnom ritmu

Potvrdila dobru formu: Paolini nastavlja da pobeđuje u sjajnom ritmu

Večernje novosti pre 4 dana
Italijanska teniserka, Jasmin Paolini je potvrdila dobru formu i Istbornu savladala domaću teniserku, Keti Bulter rezultatom 2:0 po setovima 6:1, 7:6. Foto: Profimedia Sedma teniserka sveta i finalistkinja Rolan Garosa je vrlo brzo i lako dobila prvi… »
Janik prvi nosilac na Vimbldonu, Novak drugi

Janik prvi nosilac na Vimbldonu, Novak drugi

Sportski žurnal pre 4 dana
Žreb će biti održan sutra u 11 časova. Vimbldon će biti odigran od prvog do 14. jula. Najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner postavljen je za prvog nosioca na predstojećem Vimbldonu, dok je Srbin Novak Đoković imenovan za drugog, saopštili… »
Olga Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Olga Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Sportski žurnal pre 4 dana
Mađarica Dalma Galfi eliminisala je Srpkinju. Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb londonskog Vimbldona, pošto je u finalu kvalifikacija izgubila od 128. teniserke sveta Dalme Galfi iz Mađarske posle dva seta, 1:6… »
Fantastične vesti iz Londona – Novak igra na Vimbldonu

Fantastične vesti iz Londona – Novak igra na Vimbldonu

Nova pre 4 dana
Novak Đoković, najbolji srpski teniser i doskorašnji "broj jedan" na svetu, definitivno će nastupiti na Vimbldonu. Đoković je odradio trening sa Janikom Sinerom, posle čega je kratko porazgovarao sa novinarima koji su se okupili tu. A na pitanje… »
Đoković drugi nosilac na Vimbldonu

Đoković drugi nosilac na Vimbldonu

Radio 021 pre 4 dana
Novak Đoković drugi je nosilac na predstojećem Vimbldonu, objavljeno je na zvaničnom profilu turnira na društvenim mrežama. Još uvek nije zvanično potvrđeno učešće Novaka Đokovića na Vimbdlonu posle operacije kolena, ali je najtrofejniji… »
Kraj: Olga Danilović ne ide na Vimbldon VIDEO

Kraj: Olga Danilović ne ide na Vimbldon VIDEO

B92 pre 4 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije se plasirala u glavni žreb Vimbldona. Olga Danilović je u sredu odigrala sjajno i posle preokreta došla na korak do Vimbldona, međutim, na tom se koraku "saplela". Igrala je protiv Mađarice Dalme Gafi i izgubila… »
Vekićeva bez borbe do polufinala

Vekićeva bez borbe do polufinala

Sport klub pre 4 dana
Hrvatska teniserka Dona Vekić plasirala se u polufinala WTA turnira u Bad Homburgu. Katerina Sinijakova je odustala od borbe, pa sada Vekićeva čeka bolju iz duela Tomova-Blinkova. U polufinalu će igrati i Dijana Šnajder, koja je u dva seta bila bolja… »
„Ne znam šta da radim, dobio sam nula poena“: Novak žalbom nasmejao sve tokom treninga protiv Sinera VIDEO

„Ne znam šta da radim, dobio sam nula poena“: Novak žalbom nasmejao sve tokom treninga protiv Sinera VIDEO

Nova pre 4 dana
Novak Đoković je tokom treninga protiv Janika Sinera nasmejao sve prisutne. Novak i Siner su odigrali set koji je Italijan dobio sa 6:3, a Đoković se nakon jednog gema „požalio“: „Ne znam šta da radim, nula poena sam dobio“, zavapio je… »
Đoković igra na Vimbldonu!

Đoković igra na Vimbldonu!

Sportske.net pre 4 dana
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković igraće na ovogodišnjem Vimbldonu. Srbin je uvršten u glavni žreb kao drugi nosilac, što znači da će zaigrati u Londonu. Đoković je imao povredu kolena zbog koje je mora na operaciju, danas je trenirao… »
Đoković odradio trening sa Sinerom (video)

Đoković odradio trening sa Sinerom (video)

Sportski žurnal pre 4 dana
Srbin i Italijan na Centralnom terenu Vimbldona. Najbolji srpski teniser Novak Đoković odradio je danas trening na Centralnom terenu Vimbldona. Organizatori Vimbldona su na društvenim mrežama objavili da je Đoković trenirao sa italijanskim teniserom… »
Đoković ide na Vimbldon!

Đoković ide na Vimbldon!

B92 pre 4 dana
Organizatori Vimbldona najavili su učešće Novaka Đokovića. Već neko vreme se spekuliše o tome da li će Novak Đoković nastupiti na Vimbldonu ili neće, ali ako je suditi po organizatorima turnira, hoće. Oni su na društvenim mrežama objavili… »
Olga bez glavnog žreba Vimbldona

Olga bez glavnog žreba Vimbldona

Sport klub pre 4 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona. Od nje je u poslednjoj rundi kvalifikacija za treći gren slem u sezoni bolja bila Dalma Galfi. Mađarica je slavila u dva seta posle jednog časa i 29 minuta igre –… »
Olga nije uspela - Ništa od glavnog žreba Vimbldona

Olga nije uspela - Ništa od glavnog žreba Vimbldona

Sportske.net pre 4 dana
Olga Danilović nas je nedavno obradovala sjajnim igrama na Rolan Garosu, gde je stigla do osmine finala, ali nažalost, na Vimbldonu je nećemo gledati na glavnom turniru. Ona je danas zaustavljena u poslednjem kolu kvalifikacija za ulazak u glavni… »
Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Radio 021 pre 4 dana
Olga Danilović nije danas uspela da se plasira u glavni žreb londonskog Vimbldona, pošto je u finalu kvalifikacija izgubila od 128. teniserke sveta Dalme Galfi iz Mađarske posle dva seta, 1:6, 6:7. Danilović, 116. teniserka sveta, izgubila je posle… »
Poraz Olge Danilović u kvalifikacijama: Srpska teniserka bez plasmana u glavni žreb Vimbldona

Poraz Olge Danilović u kvalifikacijama: Srpska teniserka bez plasmana u glavni žreb Vimbldona

Euronews pre 4 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija poražena od Mađarice Dalme Galfi 6:1, 7:6 (8:6). Meč je trajao jedan sat i 29 minuta. Danilović je 116. teniserka… »
Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Dnevnik pre 4 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija poražena od Mađarice Dalme Galfi 6:1, 7:6 (8:6). Meč je trajao jedan sat i 29 minuta. Danilović je 116. teniserka… »
Mađarica prejaka za olgu: Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Mađarica prejaka za olgu: Danilović izgubila u finalu kvalifikacija za Vimbldon

Kurir pre 4 dana
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb londonskog Vimbldona, pošto je u finalu kvalifikacija izgubila od 128. teniserke sveta Dalme Galfi iz Mađarske posle dva seta, 1:6, 6:7. Danilović, 116. teniserka sveta, izgubila… »
Organizatori: Janik Siner prvi nosilac na Vimbldonu, Novak Đoković drugi

Organizatori: Janik Siner prvi nosilac na Vimbldonu, Novak Đoković drugi

Dnevnik pre 4 dana
Najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner postavljen je za prvog nosioca na predstojećem Vimbldonu, dok je Srbin Novak Đoković imenovan za drugog, saopštili su danas organizatori turnira. Đoković je 23. juna doputovao u London, a tokom ove nedelje… »
Generalna proba: Novak Đoković zaigrao protiv Janika Sinera na Vimbldonu, nije dobro prošao

Generalna proba: Novak Đoković zaigrao protiv Janika Sinera na Vimbldonu, nije dobro prošao

Večernje novosti pre 4 dana
NOVAK Đoković se nalazi u Londonu i trudi se da spreman dočeka Vimbldon. Ovog četvrtka će, po svoj prilici, da donese konačnu odluku na tu temu, upravo posle kontrolnog meča koji je odigrao. FOTO: Tanjug/AP Naime, Nole je za ovaj dan "rezervisao"… »
Ništa od Vimbldona za srpkinju! Olga Danilović zaustavljena u poslednjem kolu kvalifikacija

Ništa od Vimbldona za srpkinju! Olga Danilović zaustavljena u poslednjem kolu kvalifikacija

Večernje novosti pre 4 dana
Srpska teniserka, Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija poražena od Mađarice Dalme Galfi sa rezultatom 2:0 po setovima 6:1, 7:6 (8:6). FOTO: Tanjug/AP Meč je trajao jedan sat… »
Ništa od novog Grend slema: Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Ništa od novog Grend slema: Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Telegraf pre 4 dana
Šteta... Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u glavni žreb Vimbldona, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija poražena od Mađarice Dalme Galfi 6:1, 7:6 (8:6). Meč je trajao jedan sat i 29 minuta. Danilović je 116… »
Izgleda da je Novak spreman za Vimbldon!

Izgleda da je Novak spreman za Vimbldon!

Sportske.net pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković još uvek nije doneo konačnu odluku o nastupu na ovogodišnjem Vimbldonu. Đoković se još uvek oporavlja od povrede kolena, a danas je na "Centralnom terenu" Vimbldona imao trening meč sa prvim reketom sveta Italijanom… »
Đoković odradio trening na Centralnom terenu Vimbldona

Đoković odradio trening na Centralnom terenu Vimbldona

Vesti online pre 4 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odradio je danas trening na Centralnom terenu Vimbldona. Organizatori Vimbldona su na društvenim mrežama objavili da je Đoković trenirao sa italijanskim teniserom Janikom Sinerom. Srpski i italijanski teniser su… »
Novak ponovo izašao na centralni teren: Trenirao sa prvim teniserom sveta i ne izgleda baš najbolje! (video)

Novak ponovo izašao na centralni teren: Trenirao sa prvim teniserom sveta i ne izgleda baš najbolje! (video)

Hot sport pre 4 dana
„Ne znam šta da radim, nula poena sam dobio“ Novak Đoković nalazi se u Engleskoj i na Centralnom terenu Vimbldona priprema se za treći grend slem u godini. Još uvek nije poznato da li će Nole igrati na turniru, a konačnu odluku će doneti u… »
Novakov trening sa Sinerom: Nula poena sam dobio!

Novakov trening sa Sinerom: Nula poena sam dobio!

Sport klub pre 4 dana
Novak Đoković trenirao je sa Janikom Sinerom na Centralnom stadionu Vimbldona, a sudeći prema prvim izveštajima, nije prošlo u skladu s nadanjima. Posle treninga Karlosa Alkaraza, na teren su izašli Novak i Siner, a prema utiscima onih koji su se… »
Novakova loša generalna proba: "Ne znam šta da radim, nula poena sam osvojio"

Novakova loša generalna proba: "Ne znam šta da radim, nula poena sam osvojio"

B92 pre 4 dana
U ovim trenucima Novak Đoković verovatno vrši generalnu probu pred Vimbldon, a iz Londona nam ne stižu preterano povoljne vesti po srpskog asa. Novak na "Centralnom terenu" trenira sa Janikom Sinerom, posle čega bi trebalo da donese odluku da li će… »
"Vidimo se!" Igra li Novak Đoković Vimbldon? Ovo je uradio posle kontrolnog meča sa Janikom Sinerom

"Vidimo se!" Igra li Novak Đoković Vimbldon? Ovo je uradio posle kontrolnog meča sa Janikom Sinerom

Večernje novosti pre 4 dana
NOVAK Đoković se nalazi u Londonu i još uvek nije javno saopštio odluku igra li Vimbldon 2024 ili, ipak, ne. Odluku donosi vrlo brzo, a ima dobrih naznaka da će ona biti - pozitivna. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Nole je za ovaj dan "rezervisao" sat… »
Ovo se čekalo! Vimbldon objavio listu nosilaca u muškoj konkurenciji, izgleda da više nema dileme igra li Novak Đoković!

Ovo se čekalo! Vimbldon objavio listu nosilaca u muškoj konkurenciji, izgleda da više nema dileme igra li Novak Đoković!

Večernje novosti pre 4 dana
NOVAK Đoković se nalazi u Londonu i još uvek nije javno saopštio odluku igra li Vimbldon 2024 ili, ipak, ne. Ali, sve je izvesnije šta će s njim biti na ovom grend slemu. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Nole je za ovaj dan "rezervisao" sat vremena… »
Džumhur predao meč i ostao bez glavnog žreba Vimbldona

Džumhur predao meč i ostao bez glavnog žreba Vimbldona

Sport klub pre 4 dana
Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur nije se plasirao u glavni žreb Vimbldona. U poslednjem kolu kvalifikacija za gren slem na travi Džumhur je predao meč Alehandru Moru Kanasu, koji je 80 pozicija lošije plasiran od Džumhura. Damir je loše… »
Olga u glavnom žrebu Vimbldona? Danilovićeva protiv Mađarice za veliku smotru, eksperti kažu da će biti gusto!

Olga u glavnom žrebu Vimbldona? Danilovićeva protiv Mađarice za veliku smotru, eksperti kažu da će biti gusto!

Telegraf pre 4 dana
Nadamo se da će i na travi biti uspeha. Olga Danilović će danas od 14 časova imati priliku da se domogne glavnog žreba Vimbldona pošto u poslednjem kolu kvalifikacija igra protiv Dalme Galfi. Već duže vreme Olga orbitira blizu Top 100, a možda bi… »

Vesti dana »