Povezane vesti

„Doktori su mi rekli da sam izgubila bebu, a nakon mesec dana sam saznala da je ona još tu“: Tamara Milutinović…

„Doktori su mi rekli da sam izgubila bebu, a nakon mesec dana sam saznala da je ona još tu“: Tamara Milutinović…

Nova pre 3 dana
Pevačica Tamara Milutinović i fdbaler Darko Jevtić nedavno su se venčali i u crkvi, a tim povodom su priredili gala proslavu. Oni imaju i ćerkicu Emili, a pevačica je sada otkrila da je imala rizičnu trudnoću, te da je prošla kroz pakao nakon… »
Rekli joj da je imala spontani, a nakon mesec dana beba i dalje bila tu: Tamara Milutinović prošla pakao u trudnoći

Rekli joj da je imala spontani, a nakon mesec dana beba i dalje bila tu: Tamara Milutinović prošla pakao u trudnoći

Mondo pre 3 dana
Tamara Milutinović otvorila je dušu o trudnoći koja je bila visoko rizična. Tamara Milutinović otvorila je dušu o trudnoći koja je bila visoko rizična. Tamara Milutinović nedavno je organizovala crkveno venčanje i krštenje ćerkice, a sada je… »
"Konstatovali su mi spontani, a nakon mesec dana sam saznala da je beba i dalje tu" Tamara Milutinović prvi put o najtežem…

"Konstatovali su mi spontani, a nakon mesec dana sam saznala da je beba i dalje tu" Tamara Milutinović prvi put o najtežem…

Blic pre 4 dana
Pevačica Tamara Milutinović i njen suprug fudbaler Darko Jeftić roditelji su devojčice Emili, a javnost je tek sada saznala kroz šta je folkerka prošla u trudnoći. Tamara Milutinović prvi put je otkrila kako se nosila sa problemima koje je imala u… »
"Rekli su mi da sam izgubila bebu" Tamara Milutinović se prisetila traume iz trudnoće: Nije se videla na ultrazvuku

"Rekli su mi da sam izgubila bebu" Tamara Milutinović se prisetila traume iz trudnoće: Nije se videla na ultrazvuku

Kurir pre 4 dana
Tamara Milutinović nedavno je proslavila krštenje ćerke Emili, a osim toga, svakodnevno oseća zahvalnost što ju je rodila živu i zdravu, s obzirom na to da su joj tokom trudnoće rekli da je imala spontani pobačaj. - Zapravo, ja nisam izgubila bebu… »
"Rekli su mi da ga ostavim, da ima još tri meseca života": Pevačicin verenik oboleo od raka, otkrila detalje agonije…

"Rekli su mi da ga ostavim, da ima još tri meseca života": Pevačicin verenik oboleo od raka, otkrila detalje agonije…

Blic pre 4 dana
Pevačica Mirna Košanin postala je poznata javnosti tokom takmičenja u "Zvezdama Granda", a o njenom životu se malo zna. Ipak, ona je sada u svojoj ispovesti progovorila o borbi njenog dečka sa opakom bolešću. Mirna je sve vreme bila uz njega i… »

Vesti dana »