Povezane vesti

Iz Minesote u Humsku: Partizan doveo treće pojačanje!

Iz Minesote u Humsku: Partizan doveo treće pojačanje!

Sportski žurnal pre 4 dana
Kervin Arijaga novi je igrač crno-belih. Dosadašnji fudbaler Minesote Kervin Arijaga potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom. Kako su danas saopštili crno-beli, 26-godišnji vezni igrač iz Hondurasa prošao je lekarske preglede i priključiće… »
Vazura predstavio novo pojačanje Partizana!

Vazura predstavio novo pojačanje Partizana!

Sportske.net pre 4 dana
Ekipa Partizana polako se kompletira za narednu sezonu na čijem početku će igrati dvomeč sa Dinamom iz Kijeva u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Nepunih mesec dana je ostalo do tog susreta, a ono što smo juče videli od Partizana u prvoj… »
Prvi utisci Partizanovog novajlije: ''Ovde je sve tako malo u poređenju sa Amerikom!''

Prvi utisci Partizanovog novajlije: ''Ovde je sve tako malo u poređenju sa Amerikom!''

Sportske.net pre 4 dana
Odmah posle potpisivanja trogodišnjeg ugovora sa Partizanom, novi defanzivni vezni crno-belih Kervin Arijaga dao je i prvu izjavu za klupski sajt. ''Veoma sam srećan što sam ovde! Mislim da je zaista dar od Boga što sam došao u ovako lep grad i… »
Kervin Arijaga novi fudbaler Partizana

Kervin Arijaga novi fudbaler Partizana

Danas pre 4 dana
Dosadašnji fudbaler Minesote Kervin Arijaga potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom. Kako su danas saopštili crno-beli, 26-godišnji vezni igrač iz Hondurasa prošao je lekarske preglede i priključiće se ekipi na sledećem treningu. „Veoma… »
Zvanično: Vezista iz MLS lige treće je pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku! (foto)

Zvanično: Vezista iz MLS lige treće je pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku! (foto)

Hot sport pre 4 dana
Ugovor je potpisan na tri godine Dok prvotimci polako privode kraju deo priprema u Sloveniji, u Beogradu je stavljen paraf na još jedan ugovor. U Humsku je, pravo iz Minesote, stigao dvadesetšestogodišnji vezista – Kervin Arijaga, kao treće… »
Stanojeviću stiže novo pojačanje: Kervin Arijaga potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Stanojeviću stiže novo pojačanje: Kervin Arijaga potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Euronews pre 4 dana
Dok se prvotimci Partizana pripremaju u Sloveniji, u Beogradu je završeno još jedno pojačanje crno-belih. Kervin Arijaga stiže u Humsku kao treće letnje pojačanje. Arijaga dolazi iz MLS-a, a danas je obavio medicinske preglede i očekuje se da se… »
Stiglo treće pojačanje: Arijaga je Partizanov

Stiglo treće pojačanje: Arijaga je Partizanov

Sport klub pre 4 dana
Partizan je i zvanično završio treće pojačanje u novoj sezoni. U Humsku je došao Kervin Arijaga, vezni igrač iz Hondurasa. Doskorašnji igrač Minesote je pre dva dana došao u Beograd, ozvaničio saradnju sa crno-belima, a predstavljaće pojačanje… »
Zvanično: Reprezentativac Hondurasa u Partizanu FOTO

Zvanično: Reprezentativac Hondurasa u Partizanu FOTO

B92 pre 4 dana
Kervin Arijaga i zvanično je postao fudbaler Partizana. U crno-bele redove je stigao Kervin Ariaga koji u Partizan stiže iz Minesote, koja se takmiči u MLS ligi. Dobra stvar po Stanojevića i ekipu je ta, što je Ariaga u takmičarskom ritmu, jer je… »
Dar od boga je što sam došao u Partizan! Iz Minesote u Beograd sa ženom i bebom: Hvala šefu Stanojeviću!

Dar od boga je što sam došao u Partizan! Iz Minesote u Beograd sa ženom i bebom: Hvala šefu Stanojeviću!

Mondo pre 4 dana
Kervin Arijaga i zvanično je novi fudbaler Partizana. Kervin Arijaga i zvanično je novi fudbaler Partizana. Partizan je počeo pripreme za novu sezonu, izgubio je prvi meč, a za to vreme je stiglo i treće pojačanje u Humsku. Iz Minesote je u Beograd… »
Zvanično: Reprezentativac Hondurasa Arijaga u Partizanu (foto)

Zvanično: Reprezentativac Hondurasa Arijaga u Partizanu (foto)

Dnevnik pre 4 dana
Kervin Arijaga i zvanično je postao fudbaler Partizana. U crno-bele redove je stigao Kervin Ariaga koji u Partizan stiže iz Minesote, koja se takmiči u MLS ligi. Dobra stvar po Stanojevića i ekipu je ta, što je Ariaga u takmičarskom ritmu, jer je… »
Novo pojačanje FK Partizan! Stiže iz Amerike, u punoj je formi, a evo i kako će sve da obraduje "grobare" (video)

Novo pojačanje FK Partizan! Stiže iz Amerike, u punoj je formi, a evo i kako će sve da obraduje "grobare" (video)

Večernje novosti pre 4 dana
Dok prvotimci FK Partizan polako privode kraju deo priprema u Sloveniji, u Beogradu je stavljen paraf na još jedan ugovor sa crno-belima. FOTO: FK Partizan U Humsku je, pravo iz Minesote, stigao dvadesetšestogodišnji vezista - Kervin Arijaga, kao… »

Vesti dana »