Povezane vesti

Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji: Ako bi im to pomoglo, napravio bih im pesmu

Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji: Ako bi im to pomoglo, napravio bih im pesmu

Radio 021 pre 4 dana
Reprezentacija Srbije ispala je sa Evropskog prvenstva u fudbalu, pošto je igrala nerešeno sa reprezentacijom Danske. Momčilo Bajagić Bajaga kaže da bi napravio pesmu za "Orlove", ukoliko bi mu to neko tražio, prenosi Nova. "Ako bi im pomoglo, ja… »
Bajaga: Ako bi im to pomoglo, napravio bih reprezentaciji pesmu

Bajaga: Ako bi im to pomoglo, napravio bih reprezentaciji pesmu

N1 Info pre 4 dana
Reprezentacija Srbije ispala je sa Evropskog prvenstva u fudbalu, pošto je igrala nerešeno sa reprezentacijom Danske. Momčilo Bajagić Bajaga kaže da bi napravio pesmu za "Orlove", ukoliko bi mu to neko tražio. „Ako bi im pomoglo, ja bih napravio… »
Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije: "Ako bi im pomoglo..."

Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije: "Ako bi im pomoglo..."

B92 pre 4 dana
Nakon što je reprezentacija Srbije završila svoje učešće na Evropskom prvenstvu, mnogi su se oglasili sa savetima i predlozima. Momčilo Bajagić Bajaga otkriva šta bi uradio za njih. Naime, Momčilo Bajagić Bajaga otkrio je da bi rado napravio… »
"Sa piksijem sam se sretao u kafani": Bajaga o reprezentaciji Srbije: "Fudbaleri treba da odigraju ono što je on zamislio"

"Sa piksijem sam se sretao u kafani": Bajaga o reprezentaciji Srbije: "Fudbaleri treba da odigraju ono što je on zamislio"

Blic pre 4 dana
Reprezentacija Srbija ispala sa Evropskog prvenstva, nakon što su odigrali nerešeno sa Danskom. Momčilo Bajagić Bajaga sada je istakao kako bi on drage volje napravio pesmu za naše Orlove. - Ako bi im pomoglo, ja bih napravio! Imao sam ponudu jednom… »
Bajaga brutalno o srpskom fudbalu i selektoru piksiju: Sretali smo se u kafani, fudbaleri bi morali da...

Bajaga brutalno o srpskom fudbalu i selektoru piksiju: Sretali smo se u kafani, fudbaleri bi morali da...

Kurir pre 4 dana
Reprezentacija Srbija ispala sa Evropskog prvenstva, nakon što su odigrali nerešeno sa Danskom. Momčilo Bajagić Bajaga sada je istakao kako bi on drage volje napravio pesmu za naše Orlove. - Ako bi im pomoglo, ja bih napravio! Imao sam ponudu jednom… »
Voleo sam kako igra fudbal, a kao trener je... Bajaga o Piksiju i reprezentaciji Srbije

Voleo sam kako igra fudbal, a kao trener je... Bajaga o Piksiju i reprezentaciji Srbije

Alo pre 4 dana
Bajaga je otkrio da bi rado napravio pesmu za naše reprezentativce, ukoliko bi im to pomoglo. Fudbalska reprezentacija Srbije ispala je iz takmičenje Evropskog prvenstva. Tim povodom oglasile su se brojne javne ličnosti, a isto je sada učinio i pevač… »
"Ako bi to pomoglo, ja bih im rado napravio pesmu!": Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije

"Ako bi to pomoglo, ja bih im rado napravio pesmu!": Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Naši Orlovi su se 25. juna borili sa reprezentacijom Danske, a utakmica je završila rezultatom 0:0, što znači kraj takmičenja za Srbiju. Sada je pevač Momčilo Bajagić Bajaga otkrio da bi rado napravio pesmu za naše… »
Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije: Ako bi pomoglo, napisao bih im pesmu

Bajaga o fudbalskoj reprezentaciji Srbije: Ako bi pomoglo, napisao bih im pesmu

Kurir pre 4 dana
Momčilo Bajagić Bajaga gostovao je u Jutarnjem Show-u Radija S kod Irene I Ivana i tom prilikom rekao da bi bez obzira na sve, ipak rado napravio pesmu za Fudbalsku reprezentaciju Srbije: “Ako bi im pomoglo, ja bih napravio! Imao sam ponudu jednom za… »

Vesti dana »