Povezane vesti

Vučić najavio sastanak sa Džajićem i Stojkovićem: Razgovaraćemo hladnih glava

Vučić najavio sastanak sa Džajićem i Stojkovićem: Razgovaraćemo hladnih glava

Sportski žurnal pre 4 dana
Moj posao nisu ostavke, ali, očekujem promene, nećemo da budemo 17. ili 21. u Evropi u bilo čemu, hoće Srbi da budu u vrhu – istakao je predsednik države. Najavio je pre dva dana promene u Fudbalskom savezu zbog loših rezultata reprezentacije, a… »
Predsednik o Piksiju i ''orlovima'': ''Debakl? Možda sam preterao, neću da uđem u klub onih koji pljuju Piksija i…

Predsednik o Piksiju i ''orlovima'': ''Debakl? Možda sam preterao, neću da uđem u klub onih koji pljuju Piksija i…

Sportske.net pre 4 dana
Predsednik je bio gost TV Pink, gde je jedna od tema bila i eliminacija ''orlova'' već posle prve faze takmičenja na EP. Debakl ili ne? ''Možda sam ja preterao, možda je ta reč preterana, ali svakako je bio neuspeh''. Da li očekuje ostavku… »
Vučić o daljim koracima u FSS: Razgovaraćemo, neću da govorim o ostavkama – hoću promene!

Vučić o daljim koracima u FSS: Razgovaraćemo, neću da govorim o ostavkama – hoću promene!

Hot sport pre 4 dana
„Naš narod je naučio da možemo da budemo prvi po stopi rasta. Ako tu možemo, možemo i u fudbalu da budemo u osam, u šesnaest“ Predsenik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na TV Pink i između ostalog govorio o nastupu reprezentacije Srbije na… »
Sešću sa Džajićem i Stojkovićem, Srbi neće da budu 17. U Evropi! Vučić o reprezentaciji: Dosta gubitničkog pristupa

Sešću sa Džajićem i Stojkovićem, Srbi neće da budu 17. U Evropi! Vučić o reprezentaciji: Dosta gubitničkog pristupa

Mondo pre 4 dana
Predsednik Srbije govorio je jo jednom neuspehu reprezentacije na velikom takmičenju. Predsednik Srbije govorio je jo jednom neuspehu reprezentacije na velikom takmičenju Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o neuspehu reprezentacije Srbije… »
Vučić: "Sešću sa Džajićem i Stojkovićem, očekujem promene u fudbalu"

Vučić: "Sešću sa Džajićem i Stojkovićem, očekujem promene u fudbalu"

B92 pre 4 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govorio o fudbalskoj reprezentaciji Srbije. Predsednik je gostovao u dnevniku na televiziji "Pink", a jedna od tema je bio neuspeh Srbije na Evropskom prvenstvu u fudbalu. Srbija je doživela debakl? "Možda je to… »
"Sešću ja sa džajićem i stojkovićem!" Aleksandar Vučić o neuspehu fudbalera Srbije na EURO 2024: Očekujem promene!

"Sešću ja sa džajićem i stojkovićem!" Aleksandar Vučić o neuspehu fudbalera Srbije na EURO 2024: Očekujem promene!

Večernje novosti pre 4 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u četvrtak uveče, tokom gostovanja na TV Pink, otvoreno govorio o preranoj eliminaciji fudbalske reprezentacije naše zemlje sa Evropskog prvenstva u fudbalu, ali i stanju u rukometu… »
Vučić o Piksiju, Džajiću i fudbalerima: "Srbija neće biti 17. i 21. ni u čemu, nemojte da se ljutite"

Vučić o Piksiju, Džajiću i fudbalerima: "Srbija neće biti 17. i 21. ni u čemu, nemojte da se ljutite"

Telegraf pre 4 dana
Predsednik je izneo svoj stav. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku na televiziji Pink, a pored brojnih važnih tema dotakao se i eliminacije Fudbalske reprezentacije Srbije sa Evropskog prvenstva u fudbalu. Vučić je… »

Vesti dana »