Povezane vesti
Dečak upao u bunar na Siciliji i preminuo, sumnja se na ubistvo iz nehata
N1 Info 27.06.2024
Telo dečaka starog 10 godina koji je preminuo nakon što je upao u bunar dubok 15 metara, pronađeno je u blizini Sirakuze, na Siciliji, dok se 54-godišnja žena, koja je pokušala da ga spasi, nalazi u bolnici zbog zadobijenih povreda. Incident se dogodio u… »
Tragedija na Siciliji: Preminuo dečak koji je upao u bunar dubok 15 metara
B92 27.06.2024
blizini Sirakuze, na Siciliji, pronađeno je telo 10-godišnjeg dečaka koji je preminuo nakon što je upao u bunar dubok 15 metara, dok se 54-godišnja žena, koja je pokušala da ga spasi, nalazi u bolnici zbog zadobijenih povreda. Incident se dogodio danas u… »
Tragedija na ekskurziji u Sirakuzi: Dečak (10) upao u bunar dubok 15 metara na Siciliji i poginuo
Euronews 27.06.2024
U blizini Sirakuze, na Siciliji, pronađeno je telo 10-godišnjeg dečaka koji je preminuo nakon što je upao u bunar dubok 15 metara, dok se 54-godišnja žena, koja je pokušala da ga spasi, nalazi u bolnici zbog zadobijenih povreda. Incident se dogodio danas… »
Vesti dana »
Nestvarna životna priča Srbina o kome priča ceo svet: Do skora bio na štakama, sad dao najluđi gol Mundijala
Mondo pre 9 minutajoš 38 povezanih
Kolumbija i Portugalija odigrale bez golova – Ronaldo sa drugog mestsa u nokaut fazu
RTS pre 1 satjoš 31 povezana
Toplotni talas ne posustaje: Danas i do 39 stepeni, na snazi upozorenje RHMZ-a
Vreme pre 29 minutajoš 15 povezanih
Za izgradnju Hrama Svetog Save u poslednjih 12 godina dato 88 miliona evra
Radio 021 pre 39 minutajoš 8 povezanih




