Povezane vesti

Hil razočaran što nije došlo do susreta Vučić-Kurti: Traži se pravno obavezujuća "normalizacija"

Hil razočaran što nije došlo do susreta Vučić-Kurti: Traži se pravno obavezujuća "normalizacija"

RTV pre 3 dana
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da je dijalog Beograda i Prištine trenutno u teškoj situaciji i istakao da mu je drago što je srpska strana ove nedelje došla spremna za razgovor u Briselu. On je naveo da je trenutno malo… »
Hil: Dijalog u teškoj situaciji, drago mi je što je srpska strana spremna za razgovor

Hil: Dijalog u teškoj situaciji, drago mi je što je srpska strana spremna za razgovor

N1 Info pre 3 dana
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da je dijalog Beograda i Prištine trenutno u teškoj situaciji i istakao da mu je drago što je srpska strana ove nedelje došla spremna za razgovor u Briselu. On je naveo da je trenutno malo obeshrabren… »
Ambasador Kristofer Hil o dijalogu u Briselu: "Malo smo obeshrabreni, drago mi je što je srpska strana došla spremna za…

Ambasador Kristofer Hil o dijalogu u Briselu: "Malo smo obeshrabreni, drago mi je što je srpska strana došla spremna za…

Kurir pre 3 dana
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da je dijalog Beograda i Prištine trenutno u teškoj situaciji i istakao da mu je drago što je srpska strana ove nedelje došla spremna za razgovor u Briselu. On je naveo da je trenutno malo obeshrabren… »
Hil: "Dijalog u teškoj situaciji, drago mi je što je srpska strana spremna za razgovor"

Hil: "Dijalog u teškoj situaciji, drago mi je što je srpska strana spremna za razgovor"

Telegraf pre 3 dana
Američki ambasador je naglasio da su ciljevi vrlo jasni i da se traži sveobuhvatna normalizacija, koja je pravno obavezujuća.r. Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da je dijalog Beograda i Prištine trenutno u teškoj situaciji i istakao da… »
Hil: Dijalog u teškoj situaciji, malo sam obeshrabren jer nije došlo do susreta Vučića i Kurtija

Hil: Dijalog u teškoj situaciji, malo sam obeshrabren jer nije došlo do susreta Vučića i Kurtija

Euronews pre 3 dana
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil ocenio je da je dijalog Beograda i Prištine trenutno u teškoj situaciji i istakao da mu je drago što je srpska strana ove nedelje došla spremna za razgovor u Briselu. On je naveo da je trenutno malo obeshrabren… »
"Mi smo u blokadi": Milivojević za "Blic" TV o pregovorima u Briselu: Pitanje normalizacije je otvoreno uz rizik dalje…

"Mi smo u blokadi": Milivojević za "Blic" TV o pregovorima u Briselu: Pitanje normalizacije je otvoreno uz rizik dalje…

Blic pre 3 dana
Zoran Milivojević, diplomata, kaže da je neuspešni sastanak Aljbina Kurtija, prištinskog premijera i Aleksandra Vučića, predsednika Srbije, dokaz da prištinska strana ne menja stav i da smo "mi i dalje u blokadi dijaloga zbog toga". Kakvu poruku… »
Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

NIN pre 3 dana
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković najavio je za sledeću nedelju nastavak dijaloga Beograda i Prištine na tehničkom nivou i kazao da o od tog sastanka ne očekuje ništa. "Kao i svaki put idemo pripremljeni sa našim… »
Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Insajder pre 3 dana
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković najavio je za sledeću nedelju nastavak dijaloga Beograda i Prištine na tehničkom nivou i kazao da o od tog sastanka ne očekuje ništa. 'Kao i svaki put idemo pripremljeni sa našim… »
Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Novi magazin pre 3 dana
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković najavio je za sledeću nedelju nastavak dijaloga Beograda i Prištine na tehničkom nivou i kazao da o od tog sastanka ne očekuje ništa. "Kao i svaki put idemo pripremljeni sa našim… »
Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Petković: Nastavak dijaloga Beograda i Priština sledeće nedelje, ne očekujem ništa

Beta pre 3 dana
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković najavio je za sledeću nedelju nastavak dijaloga Beograda i Prištine na tehničkom nivou i kazao da o od tog sastanka ne očekuje ništa. "Kao i svaki put idemo pripremljeni sa našim… »
Petković: Od dijaloga ne očekujem ništa, zbog Prištine nije došlo do sastanka

Petković: Od dijaloga ne očekujem ništa, zbog Prištine nije došlo do sastanka

Danas pre 3 dana
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da od nove runde dijaloga Beograda i Prištine u Briselu ne očekuje ništa. Petković je za Radio-televiziju Srbije rekao da je Beograd spreman da o svemu otvoreno razgovara, ali… »
Vučić: Kurti nije hteo da razgovara u Briselu, Priština želi samo priznanje

Vučić: Kurti nije hteo da razgovara u Briselu, Priština želi samo priznanje

NIN pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da kosovski premijer Aljbin Kurti nije hteo da razgovara u Briselu i da nije došlo do dijaloga jer Priština ne želi dijalog, već samo priznanje nezavisnosti Kosova. "Da li nije hteo, nije smeo, nije… »
„Ne znam da li Aljbin Kurti nije želeo ili nije smeo da učestvuje u dijalogu“: Vučić gostovao u Nacionalnom dnevniku

„Ne znam da li Aljbin Kurti nije želeo ili nije smeo da učestvuje u dijalogu“: Vučić gostovao u Nacionalnom dnevniku

Danas pre 4 dana
Ne znam da li Aljbin Kurti nije želeo ili nije smeo da učestvuje u dijalogu, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u Nacionalnom dnevniku TV Pink. „Želeli su da jure priznanje, to je ono što su tražili, želeli… Nisu hteli da… »
Hoće li Kurti ikada odustati od svoja tri uslova zbog kojih se juče nije sastao sa Vučićem?

Hoće li Kurti ikada odustati od svoja tri uslova zbog kojih se juče nije sastao sa Vučićem?

Danas pre 4 dana
„Kosovski premijer Aljbin Kurti će možda preformulisati svoja tri zahteva, ali će u osnovi zahtevi ostati isti. Za Kurtija je međusobno priznanje između Srbije i Kosova uslov za dijalog. On je po tom pitanju nedvosmislen od svog dolaska na vlast… »

Vesti dana »