Povezane vesti

Ovo se čekalo: Oglasio se Đoković i poslao poruku svima (VIDEO)

Ovo se čekalo: Oglasio se Đoković i poslao poruku svima (VIDEO)

Večernje novosti pre 3 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sazanao je danas rivala u prvom kolu Vimbldona, a sada se oglaiso na društvenim mrežama gde je poslao jaku poruku, a zahvalio se i Janiku Sineru. FOTO: Tanjug/AP Jedan od najboljih tenisera svih vremena već neko… »
Da li će sada biti jasno? Teniski ekspert celom svetu objasnio zašto je Đoković najbolji

Da li će sada biti jasno? Teniski ekspert celom svetu objasnio zašto je Đoković najbolji

Večernje novosti pre 4 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković trenira u Londonu i očekuje se da nastupi na ovogodišnjem Vimbldonu, a sada je teniski ekspert Mats Vilander komentarisao Novaka Đokovića, njegovu povredu, ali i celokupnu njegovu igru. FOTO: Tanjug/AP Vilander… »
Vilander: Rodžer i Rafa imaju slabosti, ali ne i Novak

Vilander: Rodžer i Rafa imaju slabosti, ali ne i Novak

B92 pre 4 dana
Mats Vilander je iznenađen što je Novak Đoković rešio da igra na Vimbldonu. Šveđanin je u analizi za Eurosport priznao da je pravo čudo što se Novak tako brzo oporavio od povrede kolena. "Bio sam veoma iznenađen kada sam ga video u Londonu, na… »
Đoković nema slabost, jedini teniser na svetu bez mane: Legendarni igrač priznao grešku da je nepravedno umanjivao…

Đoković nema slabost, jedini teniser na svetu bez mane: Legendarni igrač priznao grešku da je nepravedno umanjivao…

Hot sport pre 4 dana
Veliki šampion prepoznaje najvećeg šampiona. Mats Vilander, veliki osvajač brojnih Gren slem titula, a sada jedan od vodećih analitičara u svetu tenisa, nedavno je komentarisao o tome kako je Novak prešao put od „hejtovanog“, do najvećeg svih… »
Vilander: Rodžer ima manu, Rafa ima manu, Novak ne

Vilander: Rodžer ima manu, Rafa ima manu, Novak ne

Sport klub pre 4 dana
Dok ceo svet čeka da vidi šta će odlučiti Novak Đoković, da li će igrati na Vimbldonu, Mats Vilander ističe da je i sam dolazak najboljeg tenisera svih vremena neverovatan. – Bio sam veoma iznenađen kada sam ga video u Londonu. Nisam ni znao… »
Vilander: Rodžer ima manu, Rafa ima manu, Novak ne…

Vilander: Rodžer ima manu, Rafa ima manu, Novak ne…

Vesti online pre 4 dana
Dok ceo svet čeka da vidi šta će odlučiti Novak Đoković, da li će igrati na Vimbldonu, Mats Vilander ističe da je i sam dolazak najboljeg tenisera svih vremena neverovatan. – Bio sam veoma iznenađen kada sam ga video u Londonu. Nisam ni znao… »

Vesti dana »