Povezane vesti

Đurišić zadužio dres Atlante: "Odrastao sam gledajući Bogdana" VIDEO

Đurišić zadužio dres Atlante: "Odrastao sam gledajući Bogdana" VIDEO

B92 pre 3 dana
Srpski košarkaš Nikola Đurišić protekle noć izabran je kao 43. pik na NBA draftu, a prava na njega položila je Atlanta. Samo dan ranije Hoksi su izabrali i prvog pika i Zakarija Rizašea, pa je franšiza i Džordžije dvojicu košarkaša prdstavila… »
Javio se i Miško Ražnatović posle Nba drafta: Dotakao se i Partizana!

Javio se i Miško Ražnatović posle Nba drafta: Dotakao se i Partizana!

Hot sport pre 3 dana
Ražnatović je agent i Topiću i Durišiću koji su draftovani Na ovogodišnjem NBA draftu, Mega je imala dva predstavnika, Nikolu Topića i Nikolu Đurišića. Topića je Oklahoma Siti izabrala kao 12. pika, dok je Đurišić završio u Atlanta Hoksima… »
Đurišić zadužio „sedmicu” Atlante: Bilo je suđeno

Đurišić zadužio „sedmicu” Atlante: Bilo je suđeno

Sportski žurnal pre 3 dana
Mladog asa Mege izabrao Majami kao 43. pika, potom trejdovao u Atlantu, kod Bogdana Bogdanovića. Odmah po saznanju da ga je izabrao Majami, Nikola Đurišić odlučio je da se predstavi gledaocima širom sveta. - Svestran sam igrač, mogu da igram dobru… »
Miško Ražnatović spomenuo Partizan

Miško Ražnatović spomenuo Partizan

B92 pre 3 dana
Košarkaški agent Miško Ražnatović oglasio se posle novog NBA drafta. Mega je na ovom draftu imala dva predstavnika, Nikolu Topića koji je bio član Mege u prošloj sezoni i Nikole Đurišića koji je celu sezonu proveo u ekipi iz Beograda. Topića… »
Sjajan doček za Đurišića, pa poruka navijačima Atlante: ''Odrastao sam gledajući Bogdana u Partizanu i Feneru''

Sjajan doček za Đurišića, pa poruka navijačima Atlante: ''Odrastao sam gledajući Bogdana u Partizanu i Feneru''

Sportske.net pre 3 dana
Dosadašnji košarkaš Mege Nikola Đurišić kasno sinoć je draftovan kao 43. pik od strane Majamija, ali je odmah trejdovan u Atlanta Hokse. Već danas je doputovao u Atlantu, a na aerodromu ga je sačekalo prijatno iznenađenje - poruka dobrodošlice… »
Miško prikazao novu tabelu - Mega vodi ispred Partizana i Barse!

Miško prikazao novu tabelu - Mega vodi ispred Partizana i Barse!

Sportske.net pre 3 dana
Ni ovo leto nije prošlo bez izbora nekog igrača Mege na NBA draftu. Ovoga puta to je Nikola Đurišić, koga je sinoć kao 43. pika izabrao Majami, ali ga je odmah trejdovao u Atlanta Hokse, pa postoji šansa da 20-godišnjeg Đurišića sledeće sezone… »
Nikola Đurišić biran od strane „Bogdanove ekipe“, da li ostaje u NBA ili je bliži Crvenoj zvezdi?

Nikola Đurišić biran od strane „Bogdanove ekipe“, da li ostaje u NBA ili je bliži Crvenoj zvezdi?

Danas pre 4 dana
Mladi srpski košarkaš, u drugom danu NBA drafta, izabran od strane Atlante Houks kao 43. pik. Izbor Nikole Topića sa visoke 12. pozicije na ovogodišnjem NBA draftu bio je očekivan, a pitanje je bilo samo sa kojeg će mesta biti biran. Da nema… »
NBA draft: Majami izabrao Đurišića i potom ga prosledio u Atlantu

NBA draft: Majami izabrao Đurišića i potom ga prosledio u Atlantu

Sportski žurnal pre 4 dana
Nikola izabran kao 43. pik u drugoj rundi. Mladi srpski košarkaš Nikola Đurišić izabran je večeras kao 43. pik u drugoj rundi NBA drafta od strane Majamija, koji je potom dosadašnjeg igrača Mege prosledio u Atlantu. Đurišić (20) je prošle… »

Vesti dana »