Povezane vesti

Žalgiris predstavio smailagića! Doskorašnji košarkaš Partizana ne krije sreću: "Jedva čekam da stignem u Kaunas"

Žalgiris predstavio smailagića! Doskorašnji košarkaš Partizana ne krije sreću: "Jedva čekam da stignem u Kaunas"

Kurir pre 4 dana
Dosadašnji košarkaš Partizana Alen Smailagić od danas je i zvanično novi igrač litvanskog Žalgirisa. Dan nakon što je napustio Partizan, ovaj 23-godišnji košarkaš je sa Žalgirisom potpisao dvogodišnji ugovor (1+1). "Srećan sam što postajem… »
Košarkaš Alen Smailagić potpisao za Žalgiris

Košarkaš Alen Smailagić potpisao za Žalgiris

IndeksOnline pre 4 dana
KAUNAS – Srpski košarkaš Alen Smailagić potpisao je za Žalgiris, saopštio je danas litvanski klub. Kako je saopšteno, 23-godišnji povremeni srpski reprezentativac je sa čelnicima vicešampiona Litvanije potpisao ugovor na godinu plus godinu… »
Smailagić novi košarkaš Žalgirisa

Smailagić novi košarkaš Žalgirisa

Radio sto plus pre 4 dana
Dan nakon što je napustio Partizan, ovaj 23-godišnji košarkaš je sa Žalgirisom potpisao dvogodišnji ugovor (1+1). “Srećan sam što postajem deo Žalgirisa. Radujem se takmičenju, pobedama i uzbuđen sam što ću upoznati navijače Žalgirisa… »
Zvanično: Alen Smailagić u Žalgirisu!

Zvanično: Alen Smailagić u Žalgirisu!

Telegraf pre 4 dana
Ozvaničio je klub. Partizan se oprostio od Alena Smailagića koji je nakon tri godine napustio crno-belu ekipu, a sada je već predstavljen i u novom timu, pošto će iduće sezone predstavljati Žalgiris iz Kaunasa. Žalgiris je ostao bez Rolandsa… »

Vesti dana »