Povezane vesti

Đoković posle pobede na egzibiciji: Igrao sam bez bolova

Đoković posle pobede na egzibiciji: Igrao sam bez bolova

Sport klub pre 3 dana
Novak Đoković je danas na egzibicionom meču u Harlingtonu savladao Danila Medvedeva u dva seta i pokazao da je forma u uzlaznoj putanji. Drugi reket sveta se osvrnuo na zdravstvenu situaciju, s obzirom na to da još uvek nosi steznik na kolenu koje ga… »
Đoković: "Moj hirurg je ovde"

Đoković: "Moj hirurg je ovde"

B92 pre 3 dana
Srpski teniser Novak Đoković odradio je generalnu probu pred Vimbldon, na kojem nastup počinje za četiri dana. Đoković na egzibicionom meču u Harlingtonu savladao Danila Medvedeva u dva seta sa 6:3, 6:4, gde je pokazao da u dobrom stanju čeka… »
"Uživao sam danas, igrao sam bez bolova": Đoković posle pobede na egzibiciji

"Uživao sam danas, igrao sam bez bolova": Đoković posle pobede na egzibiciji

Večernje novosti pre 3 dana
Srpski teniser, Novak Đoković je na egzibicionom meču u Harlingtonu savladao Danila Medvedeva rezultatom 2:0 po setovina 6:3, 6:4 i pokazao da je forma u uzlaznoj putanji. Foto: Profimedia Drugi reket sveta se osvrnuo na zdravstvenu situaciju, uvek… »
Uspešna Đokovićeva generalna proba pred Vimbldon

Uspešna Đokovićeva generalna proba pred Vimbldon

B92 pre 3 dana
U poslednjem meču pred start trećeg Gren slema sezone, najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je Rusa Danila Medvedeva sa 6:3, 6:4. Đoković je na meču protiv Medvedeva izgledao mnogo bolje nego na meču protiv Janika Sinera, gde se žalio… »
Neverovatno! Ovo što je Novak Đoković uradio na Vimbldonu je ravno - čudu!

Neverovatno! Ovo što je Novak Đoković uradio na Vimbldonu je ravno - čudu!

Večernje novosti pre 3 dana
Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva rezultatom 2:0 (6:3, 6:4) na egzibicionom turniru u Hurlingemu. FOTO: Tanjug/AP Kako prenose očevici srpski teniser je izgledao jako dobro na ovom susretu. Mais attend, je sais que Danil Medvedev n’est pas… »
Ko će naslediti Pabla Lasa?

Ko će naslediti Pabla Lasa?

Sportske.net pre 4 dana
Košarkaški klub Bajern Minhen naprasno je danas ostao bez trenera Pabla Lasa koji je otišao u Baskoniju. Ne opšte iznenađenje, Laso se obratio klubu za raskid ugovora. Isprva je razlog bio porodične prirode, sa samo sat kasnije on je promovisan u… »
Veliko ime: Evo ko je prvi kandidat da nasledi Lasa u Bajernu

Veliko ime: Evo ko je prvi kandidat da nasledi Lasa u Bajernu

Večernje novosti pre 4 dana
Košarkaški klub Bajern u potrazi je za novim trenerom, nakon što je Pablo Laso iznenada napustio Minhen iz privatnih razloga, a sada se pojavilo prvo ime koje bi moglo da zameni španskog stručnjaka. FOTO: M. Vukadinović Kako prenose nemački mediji… »
Poželjan dan: Poznato kada Đoković počinje nastup na Vimbldonu?

Poželjan dan: Poznato kada Đoković počinje nastup na Vimbldonu?

Večernje novosti pre 4 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković bi trebalo da nastupi na Vimbldonu, a sad je i nezvanično poznato kada će izaći na teren. FOTO: Profimedia Iako je početkom meseca Đoković operisao koleno, sve ukazuje na to da će najbolji srpski teniser… »
Bajern Lasa menja legendom: Jedan od najboljih igrača u istoriji Evrolige stiže u Nemačku!

Bajern Lasa menja legendom: Jedan od najboljih igrača u istoriji Evrolige stiže u Nemačku!

Hot sport pre 4 dana
Bilo bi ga lepo videti u Evroligu, ponovo. Jutros je postalo jasno da Pablo Laso više nije trener minhenskog Bajerna, potvrdio je nemački klub, a saradnja je traja svega godinu dana. Nemački klub se odmah ‘bacio’ u potragu za rešenje na mestu… »
Bajern zainteresovan za Spanulisa

Bajern zainteresovan za Spanulisa

Sport klub pre 4 dana
Minhenski Bajern zainteresovan je za Vasilisa Spanulisa, prenosi košarkaški portal "Sportando". Bajern i Pablo Laso su u petak ujutru sporazumno raskinuli ugovor koji je važio još godinu dana. Nepuna dva sata nakon te informacije stigla je i potvrda… »
Spanulis prva želja Bajerna

Spanulis prva želja Bajerna

B92 pre 4 dana
Posle neočekivanog razlaza sa Pablom Lasom, Košarkaški klub Bajern uveliko je u potrazi za trenerom koji bi preuzeo ekipu za narednu sezonu. Prema saznanjima nemačkih medija, prvi "pik" uprave Bavaraca je legendarni Grk Vasilis Spanulis, aktuelni… »
Kvari li ovo veliki posao crvenoj zvezdi?! Laso ekspresno našao novi klub, možda će hteti da spusti rampu na transfer!

Kvari li ovo veliki posao crvenoj zvezdi?! Laso ekspresno našao novi klub, možda će hteti da spusti rampu na transfer!

Hot sport pre 4 dana
Nije dugo trebalo da se promeni sredina. Jutros je postalo jasno da Pablo Laso više nije trener minhenskog Bajerna, potvrdio je nemački klub, a saradnja je traja svega godinu dana. Španski trener ruku na srce nije dobio adekvatan roster, ali je zbog… »
Veliki šampion napustio klub: Evroligaši sada imaju novu glavnu metu za potpis!

Veliki šampion napustio klub: Evroligaši sada imaju novu glavnu metu za potpis!

Hot sport pre 4 dana
Nije dugo trajala saradnja. Pablo Laso više nije trener minhenskog Bajerna, potvrdio je nemački klub, a saradnja je traja svega godinu dana. Španski trener ruku na srce nije dobio adekvatan roster, ali je donji deo tabele ipak bio neprihvatljiv za… »

Vesti dana »