Povezane vesti

Radić: Projekat „Jadar“ biće usvojen ako u Loznici od 10 građana za njega glasa šest

Radić: Projekat „Jadar“ biće usvojen ako u Loznici od 10 građana za njega glasa šest

Danas pre 4 dana
Advokat Milenko Radić rekao je danas da će, po Zakonu o referendumu, projekat „Jadar“ za eksploataciju litijuma biti prihvaćen i ako u Loznici na njega izađe samo deset, a šest glasa za to. Radić je na konferenciji poslaničke grupe „Mi snaga… »
„Ovakav program uništavanja Srbije nije kandidovan ni na kojim izborima“: Poslanica MI o litijumu

„Ovakav program uništavanja Srbije nije kandidovan ni na kojim izborima“: Poslanica MI o litijumu

Danas pre 4 dana
„Projekat Rio Tinta nema ni ekonomsko, ni socijalno, ali ni moralno opavdanje i zato će članovi pokreta „Mi snaga naroda“ danas biti na protestu sa građanima Gornjih Nedeljica, rekao je na konferenciji za novinare profesor Šumarskog fakulteta i… »
Ratko Ristić: Projekat "Jadar" nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

Ratko Ristić: Projekat "Jadar" nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

Insajder pre 4 dana
Profesor Šumarskog fakulteta u Beogradu Ratko Ristić ocenio je u petak 28. juna da realizacija projekta "Jadar" o ekspoataciji litijuma nema "nijedno razumno, ekonomsko, ekološko, socijalno, ni moralno opravdanje, kao i da će zajedno sa poslanicima… »
Profesor Ristić: Projekat 'Jadar' nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

Profesor Ristić: Projekat 'Jadar' nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

NIN pre 4 dana
Profesor Šumarskog fakulteta u Beogradu Ratko Ristić ocenio je danas da realizacija projekta " Jadar" o ekspoataciji litijuma nema "nijedno razumno, ekonomsko, ekološko, socijalno, ni moralno opravdanje, kao i da će zajedno sa poslanicima pokreta "Mi… »
Profesor Ristić: Projekat 'Jadar' nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

Profesor Ristić: Projekat 'Jadar' nema ni jedno razumno, ekološko, socijalno i moralno opravdanje

Novi magazin pre 4 dana
Profesor Šumarskog fakulteta u Beogradu Ratko Ristić ocenio je danas da realizacija projekta "Jadar" o eksploataciji litijuma nema "nijedno razumno, ekonomsko, ekološko, socijalno, ni moralno opravdanje, kao i da će zajedno sa poslanicima pokreta "Mi… »

Vesti dana »