Povezane vesti

Reprezentativac slovenije odgovorio Aleksandru Vučiću (video)

Reprezentativac slovenije odgovorio Aleksandru Vučiću (video)

Dnevnik pre 4 dana
Strelac gola protiv Srbije, slovenački fudbaler Žan Karničnik, reagovao je na opasku predsednika Srbije Aleksandra Vučića nakon meča ove dve selekcije (1:1). Vučić je u jednom od svojih obraćanja izjavio da "nije sramota izgubiti od Engleske, ali… »
Reprezentativac Slovenije odgovorio Aleksandru Vučiću VIDEO

Reprezentativac Slovenije odgovorio Aleksandru Vučiću VIDEO

B92 pre 4 dana
Strelac gola protiv Srbije, slovenački fudbaler Žan Karničnik, reagovao je na opasku predsednika Srbije Aleksandra Vučića nakon meča ove dve selekcije (1:1). Vučić je u jednom od svojih obraćanja izjavio da "nije sramota izgubiti od Engleske, ali… »
„Vučić je verovatno razočaran, pa zna koliko mi je plata“: Slovenac koji je dao gol Srbiji odgovorio predsedniku posle…

„Vučić je verovatno razočaran, pa zna koliko mi je plata“: Slovenac koji je dao gol Srbiji odgovorio predsedniku posle…

Nova pre 4 dana
Žan Karničnik je učinio da ga ljubitelji fudbala u Srbiji dobro upamte, pa čak i da politički vrh govori o njemu. Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i najbolji fudbal na kontinentu. Postigao je gol kojim je doveo Slovence… »
„Vučić je verovatno razočaran pa zna kolika mi je plata“

„Vučić je verovatno razočaran pa zna kolika mi je plata“

Sport klub pre 4 dana
Nakon eliminacije reprezentacije Srbije sa Evropskog prvenstva u fudbalu među izjavama koje su izazvale mnogo pažnje našla se i izjava predsednika Srbije o tome "ko nama daje golove". www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Aleksandar Vučić… »

Vesti dana »