Povezane vesti

Amerikanac na Gazimestanu: Upustio sam se u pravoslavlje zbog Tesle i došao na ovo ključno mesto za srpsku istoriju

Amerikanac na Gazimestanu: Upustio sam se u pravoslavlje zbog Tesle i došao na ovo ključno mesto za srpsku istoriju

Nova pre 4 dana
Među posetiocima koji u velikom broju pristižu na Gazimestan je i Amerikanac Semjuel Mejson. Kao predstavnik Fondacije "Tesla Science“, prevalio je dugačak put, čak preko okeana, kako bi danas osetio atmosferu na Gazimestanu i odao poštovanje… »
(VIDEO) Kako izgleda obeležavanje Vidovdana na Gazimestanu: Prisutan i Amerikanac

(VIDEO) Kako izgleda obeležavanje Vidovdana na Gazimestanu: Prisutan i Amerikanac

Danas pre 4 dana
Vidovdan je dan kada se sve i svako vidi – drevna je tradicionalna izreka u Srba na današnji dan. Baš na Gazimestanu smo videli gosta koji je prevalio dugačak put, čak preko okeana, kako bi danas osetio atmosferu na Gazimestanu i odao poštovanje… »
Amerikanac na Gazimestanu: Srbin sam u srcu, pravoslavac sam zbog Tesle

Amerikanac na Gazimestanu: Srbin sam u srcu, pravoslavac sam zbog Tesle

N1 Info pre 4 dana
Među posetiocima koji u velikom broju pristižu na Gazimestan je i Amerikanac Semjuel Mejson. Kao predstavnik Fondacije "Tesla Science“, prevalio je dugačak put, čak preko okeana, kako bi danas osetio atmosferu na Gazimestanu i odao poštovanje… »

Vesti dana »