Povezane vesti
Haos i novo bezakonje u Izbornoj komisiji u Čačku: Zajedničko saopštenje opozicionih izbornih lista
Nova 28.06.2024
U ime pet opozicionih izbornih listi koje su učestvovale na lokalnim izborima 2. juna u Čačku želimo da skrenemo pažnju javnosti na nezabeleženi haos i novo bezakonje u Izbornoj komisiji grada Čačka koji generišu članovi iz reda vladajućih stranaka… »
Opozicija u Čačku: Vlast je spremna na sve da bi prekrojila rezultate izbora i na silu zadržala većinu
NIN 28.06.2024
Opozicione liste u Čačku, koje su učestvovale na lokalnim izborima 2. juna, optužile su danas vlast u tom gradu da je "spremna na sve da bi prekrojila izborne rezultate u Čačku i na silu zadržala većinu". Pet opozicionih lista navelo je u zajedničkom… »
Ujedinjena opozicija Čačka: Vlast spremna na sve da bi prekrojila izborne rezultate i na silu zadržala većinu
Danas 28.06.2024
Opozicione liste u Čačku, koje su učestvovale na lokalnim izborima 2. juna, optužile su danas vlast u tom gradu da je „spremna na sve da bi prekrojila izborne rezultate u Čačku i na silu zadržala većinu“. Pet opozicionih lista navelo je u zajedničkom… »
Čačak i dalje bez rezultata izbora: „Vladaju bezakonje i haos”
Vreme 28.06.2024
Gotovo mesec dana od završetka lokalnih izbora, u Čačku se i dalje ne zna ko je zvanično pobedio na izborima.Gradska izborna komisija i dalje ćuti, rezultata izbora nema, a lokalna opizicija tvrdi da vladaju haos i bezakonje. Viši sud u Čačku doneo je… »
Vesti dana »
Novi automobili sve traženiji u Srbiji - za šest meseci registrovano 3.300 vozila više nego lane
Kamatica pre 2 satajoš 31 povezana
Brnabić: Unapredili smo izborne uslove kako niko ne bi sumnjao u njihove rezultate
NIN pre 2 satajoš 18 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 31 minutajoš 41 povezana
Završena sednica Skupštine Beograda: Usvojene odluke o subvencijama i zemljištu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 52 povezane





